Kızlar adet olmam lazımdı olmadım tekrar test yaptım varmı ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Aysemia tarafından oluşturulan Kızlar adet olmam lazımdı olmadım tekrar test yaptım varmı ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,028 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar adet olmam lazımdı olmadım tekrar test yaptım varmı ?
Konbuyu başlatan Aysemia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Aysemia

Kayıtlı Üye
rank
B9D004D2-9997-4D02-BDD2-F331D52B74A6.jpeg

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ekranını catalla cızdım cızgı tam cıkmamıs kuzum 1 subat adet oldum 1 mart olmam lazımdı ama olmadım cumadan berı yapıyorum sılık sılıktı hep bugun erken gebelık deıl normal gebelık yaptım bole oldu :)
Ay hayırlı olsun kuzum 😍😍
O ekranı çatalla nasıl çizdin merak ediyorum ama sormicam 😂😂

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Ekranını catalla cızdım cızgı tam cıkmamıs kuzum 1 subat adet oldum 1 mart olmam lazımdı ama olmadım cumadan berı yapıyorum sılık sılıktı hep bugun erken gebelık deıl normal gebelık yaptım bole oldu :)
Peki sancin var mı canım

Aysemia

Kayıtlı Üye
rank
Evet gebesin cnm 😍😍 erken gebelik testi almışsın sanriim cnm sen kesin 3 haftalık gebesin sağlık ocağına git kan ver cnm kesinleşir
Cumadan berı erken gebelık yapıyordum esıme dedım bıde eczaneye gıt normal gebelık testı al dedım almıs yaptım bole cıktı 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen doktora git kuzum hem pembe akintiyi şöyle hem meleğin kaç haftalık olduğunu öğren .
Keske gıdebılsem yavrum yurtdısındayım burda adres kaydım yok kan bıle veremedım bugun adres ıstedı hastane :(

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar