Kızlar ağrım var??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Kızlar ağrım var?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,327 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar ağrım var??
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende 16 17 haftalarda başladı bu ağrılar magnezyum içiyorum her gece onunda faydası olmuyor artık şaşırdım ne yapacağımı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmiyorum ki canm ne olduğunu hem belime hem baldırlarıma vuruyor adet ağrısı gibi aşağılarda olmuyor
Abla geçmiş olsun şimdi nasılsın ne durumdasin

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sağ kasığımdan acayip bi ağrı girdi normalde yürürken veya hareket halindeyken oluyordu ama bu sefer oturduğum halde başladı ve sağ tarafım komple ağrıyor belim bacağım kasığım sadece sağ tarafta ama neden olmuş olabilir bi fikri olan var mı çok kötüyüm? Bu arada 28 haftadayız daha
Magnezyum kullanıyorsun demi? Fıtık ya da disk bozukluğun varsa o yüzden de olabilir.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sağ kasığımdan acayip bi ağrı girdi normalde yürürken veya hareket halindeyken oluyordu ama bu sefer oturduğum halde başladı ve sağ tarafım komple ağrıyor belim bacağım kasığım sadece sağ tarafta ama neden olmuş olabilir bi fikri olan var mı çok kötüyüm? Bu arada 28 haftadayız daha
Canim sag tatafa gelip kdnink kasmis olablr taş gbi yapinca agri atiordu uzaniordm ayagmi uztyrdm geciordu ..

Tüm sayfalar yüklendi.