Sorum var Kizlar bakar misiniz acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kizlar bakar misiniz acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 670 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bakar misiniz acil
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yenibebe

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 35 haftalik hamileyim dünden beri belimin sag tarafı ağrıyor birde karnım çok kasiliyor ama bebegin hareketleri güzel fazla hareketli hatta ayakda da yürüyemiyorum zor hareket ediyorum hastaneye gitmeye de korkuyorum direk alttan muane ediyor acil sizce dogum belirtisimi bu

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar 35 haftalik hamileyim dünden beri belimin sag tarafı ağrıyor birde karnım çok kasiliyor ama bebegin hareketleri güzel fazla hareketli hatta ayakda da yürüyemiyorum zor hareket ediyorum hastaneye gitmeye de korkuyorum direk alttan muane ediyor acil sizce dogum belirtisimi bu
Tek başına doğum belirtisi değil dinlenince pozisyon değişikliğinde geçiyorsa yalancı sancıdır geçmiyorsa mecbur hastaneye gideceksin canım

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Tek başına doğum belirtisi değil dinlenince pozisyon değişikliğinde geçiyorsa yalancı sancıdır geçmiyorsa mecbur hastaneye gideceksin canım
Dünden beri geçmiyor canim belimin sag tarafı çok kötü ağrıyor bundan başka da bir şikayetim yok ama tek başına sirt agrisi dogum belirtisi olabilir mi bebek hareketleri güzel ama

Esmaaa

Kayıtlı Üye
rank
Kasilmarin olması normaldir son ayın oldu için bol bol uzan bebek büyüdü için karın içinde çok hareket edemez belirli Bi yerde dur benimde kızımada hamileyim böyleydi Allah yardımcın olsun sağlıklı sıhhatli Bi şekilde evladını kucana almayı nasip edsin inşallah canim

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
A
Kasilmarin olması normaldir son ayın oldu için bol bol uzan bebek büyüdü için karın içinde çok hareket edemez belirli Bi yerde dur benimde kızımada hamileyim böyleydi Allah yardımcın olsun sağlıklı sıhhatli Bi şekilde evladını kucana almayı nasip edsin inşallah canim
Amin saol canim benim dunden beri geçmeyen bel agrisi var bende anlayamadım nedenini

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Dünden beri geçmiyor canim belimin sag tarafı çok kötü ağrıyor bundan başka da bir şikayetim yok ama tek başına sirt agrisi dogum belirtisi olabilir mi bebek hareketleri güzel ama
Olamaz ama kendini yormuş olabilir misin bu haftalarda bebeğin ağırlığı ile sırt bel ağrısı da olur

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Bebek ağırlığını asaga verdi için kasılman oluyo yalancı sancı deniliyor bunlara ama istersen doktora git bu son ayda çok normal bol bol uzan bebeğede sana çok iyi gelir
Elimden geldiğince uzanıyorum canım 35 haftalik da çok erken daha ondn korkuyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olamaz ama kendini yormuş olabilir misin bu haftalarda bebeğin ağırlığı ile sırt bel ağrısı da olur
Dün sürekli ayaktaydim canim ondan olabilir mi

Tüm sayfalar yüklendi.