Sorum var Kizlar bakar misiniz acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kizlar bakar misiniz acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 673 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bakar misiniz acil
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yenibebe

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 35 haftalik hamileyim dünden beri belimin sag tarafı ağrıyor birde karnım çok kasiliyor ama bebegin hareketleri güzel fazla hareketli hatta ayakda da yürüyemiyorum zor hareket ediyorum hastaneye gitmeye de korkuyorum direk alttan muane ediyor acil sizce dogum belirtisimi bu
Canım bende 35 haftaligim geçen gün ayakta çok kaldım yoruldum kaç gündür alt tarafımin ağrısından zor yuruyorm bebek kasılıyor sürekli yorulduysan oluyr geçer inşallah çok geçmiş olsun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar 35 haftalik hamileyim dünden beri belimin sag tarafı ağrıyor birde karnım çok kasiliyor ama bebegin hareketleri güzel fazla hareketli hatta ayakda da yürüyemiyorum zor hareket ediyorum hastaneye gitmeye de korkuyorum direk alttan muane ediyor acil sizce dogum belirtisimi bu
Dinlenince geçiyor mu peki

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Tek taraflı bel ağrısı ikinci gebelik fıtık olabilir ağırlaştıkça ağrı yapar bacağına vuruyor mu ağrı
Evet canım bacağıma vuruyor hatta duz uyuyamıyorum bacağım çok kötü tutuluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bende 35 haftaligim geçen gün ayakta çok kaldım yoruldum kaç gündür alt tarafımin ağrısından zor yuruyorm bebek kasılıyor sürekli yorulduysan oluyr geçer inşallah çok geçmiş olsun
Evet canım bende çok ayaktaydim dün ondan olabilir diye düşünüyorum

Dinlenince geçiyor mu peki
Geçiyor uzaninca sonra oturunca fln yine basliyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Evet canım bacağıma vuruyor hatta duz uyuyamıyorum bacağım çok kötü tutuluyor

Geçiyor uzaninca sonra oturunca fln yine basliyor
O zaman fıtık ağrısı canım doğumla alakası yok onun için beyin cerrahi bölümüne muayene olabilirsin bebek büyüdükçe baskıyla ağrısı da artabilir

Tüm sayfalar yüklendi.