Sorum var Kizlar bakar misiniz acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kizlar bakar misiniz acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 672 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bakar misiniz acil
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yenibebe

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Ola bilir yoruldun olur genellikle aynısıni bende yaşadım kendinden biliyorum 😂
Vallah çok zor ya içimde hep bir korku var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olabilir canım dinlenmelisin ona rağmen geçmiyorsa doktora görün
Tamamdir canim dediğin gibi dinleniyorum gecmzsse mecbur gidicem ama alttan muane etmelerinden korkuyorum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Vallah çok zor ya içimde hep bir korku var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tamamdir canim dediğin gibi dinleniyorum gecmzsse mecbur gidicem ama alttan muane etmelerinden korkuyorum
Korkma canım son haftalardasın risk almamak için ağrıya göre açıklık var mı diye bakmaları lazım

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Hayır canım sadece rahim ağzında açıklık var mı doğum başlamış mı diye bakılıyor
İlk doğum da alttan muane ettiler açılmam yoktu iki gün sonra doğum yapmıştım bu gebeligimde korktum artık hastaneye gitmeye bebegin hareketleri düzenli ama belimin sag tarafında ağrı var geçmedi hala bu doğum belirtisimi anlayamadim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İlk doğum da alttan muane ettiler açılmam yoktu iki gün sonra doğum yapmıştım bu gebeligimde korktum artık hastaneye gitmeye bebegin hareketleri düzenli ama belimin sag tarafında ağrı var geçmedi hala bu doğum belirtisimi anlayamadim
Tek başına doğum belirtisi değil. İlk gebeliğinde tesadüfen denk gelmiş alttan muayene açılma yapmaz.

Tüm sayfalar yüklendi.