Sorum var Kizlar bakar mısınız ben geldim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Kizlar bakar mısınız ben geldim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,331 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bakar mısınız ben geldim
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem003

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Evet kuzum tanıdık hoşgeldin 🥰
Hoşbuldum canim♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hoş geldin cnm nasılsın
Hoşbuldum iyiyim teşekkür ederim siz🥰

Yaaaa kuzum hoşgeldin gitmene cok üzülmüştüm ama gelmene cokkkk sevindim nasilsin kuzum
Çok teşekkür ederim hamd olsun iyiyim şiddetli deprem yaşadık ondan sonra hamile olduğumu öğrendim hayat devam ediyor

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hoşbuldum canim♥️

Hoşbuldum iyiyim teşekkür ederim siz🥰

Çok teşekkür ederim hamd olsun iyiyim şiddetli deprem yaşadık ondan sonra hamile olduğumu öğrendim hayat devam ediyor
Kuzum şükür iyisiniz ya Hatta Hülya ile Kulakların çınlatmıştık senin tekrar dönmene gerçekten çok sevindim Hatta iki kişi olarak dönmene evinize falan hasar var mı bebis icinde tekrar gözün aydin birtanem

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum şükür iyisiniz ya Hatta Hülya ile Kulakların çınlatmıştık senin tekrar dönmene gerçekten çok sevindim Hatta iki kişi olarak dönmene evinize falan hasar var mı bebis icinde tekrar gözün aydin birtanem
Çok sağ olun canım.evimiz az hasarlı eve geçtik artık oturuyoruz bebekte iyi çok şükür

Tüm sayfalar yüklendi.