Sorum var Kizlar bakar mısınız ben geldim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Kizlar bakar mısınız ben geldim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,339 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bakar mısınız ben geldim
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem003

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Hoşbuldum canim♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hoşbuldum iyiyim teşekkür ederim siz🥰

Çok teşekkür ederim hamd olsun iyiyim şiddetli deprem yaşadık ondan sonra hamile olduğumu öğrendim hayat devam ediyor
İyi canım teşekkürler hayırlı olsun cnmm insllah sağ salim alırsın kucagina bebeğini

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Şükür canım bizde iyiyiz kayra yaşına girdi 😍😍. Sen ne yapıyorsun var mı gelişme mimik bir melek filan 🤭🤭
Maşallah kayraya🥰nice hayırlı yaşları olsun evet kızımız olacak 19+4 olduk bile depremden bir hafta sonra öğrendik bize çok güzel moral oldu Rabbime şükürler olsun kız olmasına da ayrı sevindik🤭

Rabbim senden de razı olsun kuzum amin canim amin insallah 🤲🙏💞♥️

Cinsiyeti belli mi kuzum
Evet canim kız🥰

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Maşallah kayraya🥰nice hayırlı yaşları olsun evet kızımız olacak 19+4 olduk bile depremden bir hafta sonra öğrendik bize çok güzel moral oldu Rabbime şükürler olsun kız olmasına da ayrı sevindik🤭

Evet canim kız🥰
Oyyyy masallah birtanem 🙏🤲🙈♥️🧿🧿🧿🧿

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Evet canim kız🥰
Ay melikem nasıl mutlu oldum anlatamam ya o deprem günü hepimizi aklında sen vardın inan ki hatta post bile açıldı senin için desene dünyanın en berabet ayında sen en güzel hediyeni öğrenmişssin rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah isim ne düşündünüz canım

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Ay melikem nasıl mutlu oldum anlatamam ya o deprem günü hepimizi aklında sen vardın inan ki hatta post bile açıldı senin için desene dünyanın en berabet ayında sen en güzel hediyeni öğrenmişssin rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah isim ne düşündünüz canım
Çok teşekkür ederim çok sağ olun 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar