Kızlar bakar mısınız?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Defneninannesi tarafından oluşturulan Kızlar bakar mısınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 143 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar bakar mısınız?
Konbuyu başlatan Defneninannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Defneninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Salı günü 40 haftam doluyor ama bende çok fena burun ve kulak tıkanıklığı var boğazım ağrımıyor öksürük de yok. Bi kaç gündür geçmiyor. Polene de alerjim vardı ama çok uzadı bu durum. Dün gece kafama yazmayı geçirdim buhar çektim ama nafile. Ne yapmam lazım fikir verin. 🤦🏻‍♀️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Salı günü 40 haftam doluyor ama bende çok fena burun ve kulak tıkanıklığı var boğazım ağrımıyor öksürük de yok. Bi kaç gündür geçmiyor. Polene de alerjim vardı ama çok uzadı bu durum. Dün gece kafama yazmayı geçirdim buhar çektim ama nafile. Ne yapmam lazım fikir verin. 🤦🏻‍♀️
Çok geçmiş olsun canım doktora görünmen en iyisi olucaktir

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Cok gecmis olsun kuzum doktora görünmende fayda var hamilesin her yöntem iyi olamayabilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar