Sorum var Kizlar bakarmisiniz acillll🙋‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kizlar bakarmisiniz acillll🙋‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,428 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bakarmisiniz acillll🙋‍♀️
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Eminemmm çok teşekkür ederim kuzum benim bugün tekrar özel hastaneye götürdüm burada o biraz daha aydınlattı Hani minimum çok az bir kan görüyorum dedi kan cıvıltıcı vardı bir de düşük ilacı verdi insallah sag sağlim kucağına almayi nasip eder rabbim🤲🙏🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim canım benim kendisi Ankara'da oturuyor artık orada bir doktor belirler gider inşallah

Teşekkür ederim canım benim kendisi Ankara'da oturuyor artık orada bir doktor belirler gider inşallah
Allah razı olsun canım benim çok teşekkür ederim Aynen kuzum Rabbim kimsenin başına göstermesin herkes sağ salim evlatlarını kucağına hayırlı bir şekilde almayı Rabbim şu Kandil günü nasip etsin
Amin kuzum aminn🤲♥️

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Inşallah kuzum benim teşekkür ederim

Olmaz insallah kuzum benim sende hamilesin demi kuzum

Olmaz insallah kuzum benim sende hamilesin demi kuzum
Insallah canim benim
İnşallah canım 🙏🤲 evet cnm 6 haftalık hamileyim

H

Hacerr25

Guest
Kızlar günaydın Bu ultrason son kağıdı görümcemin bu sabah biz hastaneye gittik 5 hafta bir günlük şu an yalnız kese etrafında kan olduğunu söyledi doktor açıkçası biz biraz telaşlandık Hani bu şekilde başına gelen ultrason kağıdında bu şekil olan veyahut da doktor söyleyip de Herhangi bir sıkıntı olan varsa Bilgilendirir misiniz
Ekli dosyayı görüntüle 3464
Kızlar günaydın Bu ultrason son kağıdı görümcemin bu sabah biz hastaneye gittik 5 hafta bir günlük şu an yalnız kese etrafında kan olduğunu söyledi doktor açıkçası biz biraz telaşlandık Hani bu şekilde başına gelen ultrason kağıdında bu şekil olan veyahut da doktor söyleyip de Herhangi bir sıkıntı olan varsa Bilgilendirir misiniz
Ekli dosyayı görüntüle 3464
Bende dün gittim banada aynısı söyledi düşük önleyici hap verdi bişey olursa gel dedi inşallah sağlıklı Bi şekilde kucağımıza alırız

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İnşallah canım 🙏🤲 evet cnm 6 haftalık hamileyim
Masallah kuzum sag saglim kucağına almayi nasip etsin rabbim insallah🙏🤲🥰💜

Bende dün gittim banada aynısı söyledi düşük önleyici hap verdi bişey olursa gel dedi inşallah sağlıklı Bi şekilde kucağımıza alırız
Insalah birsey olmaz kuzum sag saglim kucağına almayi nasip etsin rabbim kuzum🤲🙏🥰💜

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar