Sorum var Kizlar bakarmisiniz acillll🙋‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kizlar bakarmisiniz acillll🙋‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,420 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bakarmisiniz acillll🙋‍♀️
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12
H

Hacerr25

Guest
Kanaman olmadığı surece leke gelemediği surece korkma agrilarin siddetli olmadığı insallah birsey olmaz bol.bol dinlen kuzum sen suan kac haftaliksin canim
Çok teşekkür ederim canım doktorda kanaman olursa gel demişti inşallah olmaz ilk gebelik ister istemez insan hem bilmiyor hemde tedirgin oluyor doktora dün gittim 5 haftalık dedi ama uygulama ve adet günüme göre yarın 6 hafta olacak

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kanamam oldu hastaneye gittim acil hemen kese az bozulmuş ama şuan bişey yapmadılar 😔çok korktum rabbim bilir ama durmucak gitcek benden
Yaaaa ciddimisin kuzum moralini bozma sakin ol rabbim nasip etmisse tasin üstünde bile verir rabbimden umut kesilmez Allahim hayırlısını versin suan nasilsin peki

H

Hacerr25

Guest
Yaaaa ciddimisin kuzum moralini bozma sakin ol rabbim nasip etmisse tasin üstünde bile verir rabbimden umut kesilmez Allahim hayırlısını versin suan nasilsin peki
Evet kuzum dün baya kötüydüm ama şuan çok şükür iyiyim rabbim Bilir herşeyi verende alanda allahtır önüne geçemeyiz ne verirse hayırlısını versin rabbim şimdi kendi doktoruma gittim geldim çok şükür kötü bişey demedi kese duruyor ve gayet düzgündü dün gittiğim nöbetçi doktor bana bozulduğunu söyledi ama bozulmamış şuan takipte olcaz karından iğne de verdi ilaçlarda var bakalım artık inşallah hayırlısı olsun 🤲

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Evet kuzum dün baya kötüydüm ama şuan çok şükür iyiyim rabbim Bilir herşeyi verende alanda allahtır önüne geçemeyiz ne verirse hayırlısını versin rabbim şimdi kendi doktoruma gittim geldim çok şükür kötü bişey demedi kese duruyor ve gayet düzgündü dün gittiğim nöbetçi doktor bana bozulduğunu söyledi ama bozulmamış şuan takipte olcaz karından iğne de verdi ilaçlarda var bakalım artık inşallah hayırlısı olsun 🤲
Korkma balim kötüyü düşünme olurmu pozitif ol o karindan igneyi bende kullandim rabbim hayırlı olani versin hakkinda kuzum kendinide yorma dikkat et cok

H

Hacerr25

Guest
Korkma balim kötüyü düşünme olurmu pozitif ol o karindan igneyi bende kullandim rabbim hayırlı olani versin hakkinda kuzum kendinide yorma dikkat et cok
Yaaa sende böyle söyleyince Bi tek ben değilmişim diyorum rabbime sığınıyoruz en güzelini o bilir ilk başta korktum ama şuan toparladım çok şükür en güzeline teslim olmak çok güzel gerçekten rabbim ne verirse hayırlısını versin inşallah rabbim senin evladını da sana bağışlasın hayırlı evlat olsun inşallah Allah razı olsun canım çok teşekkür ederim 🤗🤲🌺

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Yaaa sende böyle söyleyince Bi tek ben değilmişim diyorum rabbime sığınıyoruz en güzelini o bilir ilk başta korktum ama şuan toparladım çok şükür en güzeline teslim olmak çok güzel gerçekten rabbim ne verirse hayırlısını versin inşallah rabbim senin evladını da sana bağışlasın hayırlı evlat olsun inşallah Allah razı olsun canım çok teşekkür ederim 🤗🤲🌺
Ne demek balim rica ederim iyi ol yeter sen🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar