Kızlar bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Kızlar bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,066 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biraz alakasız konu olucak ama dedemin bir Rus motoru var kayıklı motor yani ikinci el satmami istiyor ona alış veriş işlerinden pek anlamıyor ne kadara satmam gerektiğini de bana bıraktı 🤦 bende ne kadara satışa çıkarayım hiç bilmiyorum çok eski deil yeni de deil sizce ikinci el ne kadara vereyim
Diyordum ki buradan ne sorsalar bir cevabim olur ama bu konuda ben var Fransız kalmak. Neyse ki yalnız değilim 🤭 piyasasını bilene sormak lazım. Deden bilir en iyi malını. Az çok gider aralığını der sana

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar biraz alakasız konu olucak ama dedemin bir Rus motoru var kayıklı motor yani ikinci el satmami istiyor ona alış veriş işlerinden pek anlamıyor ne kadara satmam gerektiğini de bana bıraktı 🤦 bende ne kadara satışa çıkarayım hiç bilmiyorum çok eski deil yeni de deil sizce ikinci el ne kadara vereyim
Canım sahibinden.com a satacağın motorun markasını yaz emsalleri çıkar ne fiyat yazmışlar bakarsın sana da fikir olur

Poyraz03

Kayıtlı Üye
rank
Canım bence letgodan fiyatlarıni iyice araştır ve o fiyatlara uygun biseye sat sende piyasasını takip etmen lazım maglum herşeye hergun zam geliyo eşimde motor almayı dusunuyo normal manuel motorlara şuan 20000 den basliyo seninki nasıl bişey bilmiyorum ama 🤷

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım sahibinden.com a satacağın motorun markasını yaz emsalleri çıkar ne fiyat yazmışlar bakarsın sana da fikir olur
Sağol canım benim 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bence letgodan fiyatlarıni iyice araştır ve o fiyatlara uygun biseye sat sende piyasasını takip etmen lazım maglum herşeye hergun zam geliyo eşimde motor almayı dusunuyo normal manuel motorlara şuan 20000 den basliyo seninki nasıl bişey bilmiyorum ama 🤷
Sağol canım benim 🥰

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Rus motoru nasıl motorsiklet mi benim eşim anlıyor motorumuzda var kaç binde kilometresi markası ne ne durumda

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar