Sorum var Kizlar bakın acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Kizlar bakın acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,429 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bakın acil
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12
Anladım canım çok dikkat et kendine en ufak geçmeyen bir ağrıda git hastanwye
Zaten cnm kaynanam doktora dedi hastanede kalsın gözetim altında olsun doktor eve götürün dedi ağrı olursa gelsin tekrar dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Niyetimiz kalbini kırmak değil ki canım ama sen hep birilerini bekliyorsun onlara göre hareket ediyorsun bu hayat senin.Biz senin iyiliğin için söylüyoruz ya birilerini beklerken geç kalırsan bak bu açtığın kaçıncı post zor bir hamilelik geçiriyorsun belli, daha geçenlerde kaynanam gerek yok gitmene dedi diye doktora gitmemiştin ondan önce kimse yok diye kaç gün bekledin.Hem Allah korusun bak burada çocuğunu kaybeden ölü doğum yapan kaç kadın var kendin de görüyorsundur ya Allah yazdıysa bozsun çocuğunun kalbi dursa sende ağrım geçti sansan ya da kalıcı bir hasar alırsa bebeğin sen beklerken ne olacak?Başka kimse onun acısını yaşamayacak sen yaşayacaksın herkes unutacak sen unutamayacaksın.
Sonra gitim cnm kimseyi dinlemedim artık kendimi ezdirmiyorum bu ağrım var diyom götürüyorlar artık dün akşam götürelim dedi ben dedim yarına kadar duralım devam ederse gideriz dedim ve gitik haklısın ama eskisi gibi degiler

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Zaten cnm kaynanam doktora dedi hastanede kalsın gözetim altında olsun doktor eve götürün dedi ağrı olursa gelsin tekrar dedi

Sonra gitim cnm kimseyi dinlemedim artık kendimi ezdirmiyorum bu ağrım var diyom götürüyorlar artık dün akşam götürelim dedi ben dedim yarına kadar duralım devam ederse gideriz dedim ve gitik haklısın ama eskisi gibi degiler
Çok sevindim canım çocuklarımız için biraz bencil olmak zorundayız, Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲

Çok sevindim canım çocuklarımız için biraz bencil olmak zorundayız, Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲
Amin cnm 🤲🙏

Haklısın bencil olmasak hep dudak ezerler artık ezmiyom kendimi

Haklısın bencil olmasak hep dudak ezerler artık ezmiyom kendimi

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Hastanedeyiz cnm

Niye dalga geçeyim herkesin hayatı aynı değil

Niye dalga geçeyim herkesin hayatı aynı değil

Tm cnm
Tatlım elbette herkesin hayatı bir değil bak benim doğumum çok ani oldu tam deprem zamanlarındaydı 10 şubatta gittim hastaneye doktor yatışını yapmazsak çok durumda kalırsın ambulans bile bulamayabilirsin dedi hiçkimse yatış yapmamı istemedi eşim dışında 10 şubatta yattım 12 şubat sabahın 3ü doğum ettim bebeğim kakasını yapmıştı bile doktoru dinlemesem belki yiyecekti çok zorlu bir süreçti ben hiçbir kadının zora düşmesini kendi ailesine dahil muhtaç olmasını istemiyorum seni tanımıyorum ve kırmak gibi bir amacım asla olamaz yine de üzdüysem kalpten özür dilerim

Tatlım elbette herkesin hayatı bir değil bak benim doğumum çok ani oldu tam deprem zamanlarındaydı 10 şubatta gittim hastaneye doktor yatışını yapmazsak çok durumda kalırsın ambulans bile bulamayabilirsin dedi hiçkimse yatış yapmamı istemedi eşim dışında 10 şubatta yattım 12 şubat sabahın 3ü doğum ettim bebeğim kakasını yapmıştı bile doktoru dinlemesem belki yiyecekti çok zorlu bir süreçti ben hiçbir kadının zora düşmesini kendi ailesine dahil muhtaç olmasını istemiyorum seni tanımıyorum ve kırmak gibi bir amacım asla olamaz yine de üzdüysem kalpten özür dilerim
Yok cnm yani bira alındım dediğine hamilelikten olabilir zaten zorlu bir hamilelik geçiyorum sen k bakma cnm

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Canım nasıl oldun

Tüm sayfalar yüklendi.