Sorum var Kızlar bakın bi 🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervee tarafından oluşturulan Kızlar bakın bi 🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,113 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakın bi 🤗
Konbuyu başlatan Mervee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelikte İçiliyorsa doktora bi sorayım da versin çok berbat😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

35+1 canım hiç yoktu yeni başladı, birşey yiyemiyorum😔 bende süt salatalık deniyim belki geçer. Teşekkür ederim kuzum💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Erik sürekli yiyorum ama o bile dokunuyor, sanki boğazım da takılı kalıyor 😔 inşallah geçer 🤗
İçiliyor tabiki dedğm gibi 25.haftadan snra ilaç kulllanabiliyorz. Ben sabrettim o zamana kadar 30dayım şmdi mideyanması olunca kullanıyorm işe tek onlar yarıyor. Doktorada sordm ilk 3aydan snra kullanılır dediler. Zaten başka rahatszlğmzda olsa başka ilaçlarda kullanabiliyorz👍😊

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
İçiliyor tabiki dedğm gibi 25.haftadan snra ilaç kulllanabiliyorz. Ben sabrettim o zamana kadar 30dayım şmdi mideyanması olunca kullanıyorm işe tek onlar yarıyor. Doktorada sordm ilk 3aydan snra kullanılır dediler. Zaten başka rahatszlğmzda olsa başka ilaçlarda kullanabiliyorz👍😊
Teşekkür ederim doktordan isticem 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar