Sorum var kızlar bana bi akıl verin cıldırmak üzereyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan tarafından oluşturulan kızlar bana bi akıl verin cıldırmak üzereyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 501 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kızlar bana bi akıl verin cıldırmak üzereyim
Konbuyu başlatan Dilan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Dilan

Kayıtlı Üye
rank
kızlar ben sezeryan ile doğum ettim iki sğtüm gelmedi sonra azar azar geldi iki bebeğim ac kaldı doktor mama vermefi emzir dedi emzirmeye caliştim uyanmiyordu ne yaptıysam olmadı sonra kaynanam memeni sağ doldur biberonu uykuda kuy ağnına icer dedi hem sağdıkca cogalır dedi evet coğaldı uykudan kalkmadanda biberonda icti şimdi 2 bucuk aylık oldu emmiyo ne yapabilirim memeyi emmesi icin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
kızlar ben sezeryan ile doğum ettim iki sğtüm gelmedi sonra azar azar geldi iki bebeğim ac kaldı doktor mama vermefi emzir dedi emzirmeye caliştim uyanmiyordu ne yaptıysam olmadı sonra kaynanam memeni sağ doldur biberonu uykuda kuy ağnına icer dedi hem sağdıkca cogalır dedi evet coğaldı uykudan kalkmadanda biberonda icti şimdi 2 bucuk aylık oldu emmiyo ne yapabilirim memeyi emmesi icin
Şu an kaç aylık kızım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şu an kaç aylık kızım
Pardon canım kuzum yazıcaktim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım sütünü biberonla değil kaşıkla ver ilk başlarda çok ağlar ama sonradan alışır önce biberonu bırak yani bu arada da pozisyon değiştirerek emzirmeye devam et tekrar emmeye başlar inşallah 🙏 pes etme sabret canım

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım ilk zamanlar öyle oluyor ve biberon memeyi bırakmayı tetikliyor başka türlü emzirmeyi dene pes etme

Canım ilk zamanlar öyle oluyor ve biberon memeyi bırakmayı tetikliyor başka türlü emzirmeyi dene pes etme
Birde biberonu yavaşça çekip o arada memeyi vermeyi de dene canım uzun süre geçmeden aradan tekrar tekrar dene

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Biberonu derhal bırak canım yoksa göğüsün almaz. İlk başlarda ağlar ama sonra emin ol tutar, biberounu veriyormuş gşbi yapıp göğsünğ ver ağzına biberonla vereceğin mamayı kaşıkla ver birde yatakrak emzirmeyi dene, oturarak yürüyerek anlayacağın alışana kadar şekilden şekile gir ama sabret

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
İnstagramda bir hemşire anlatıyordu bebeğe sadece meme ucunu vermeyin kahverengi kısmın hepsinin bebeğin ağzına girmesini sağlayın bu yöntemle ağzının tümü dolduğundan zamanla meme daha cazip gelip tekrar memeye dönecek diyordu sabaha bakayım videosunu kaydetmiş ya da beğenmişsem linkini atarım buraya

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
2 bucuk

olsun cnm sıkıntı değil
Keşke hiç biberon vermeseydin kuzum ya bikacgun şırınga veya kaşık ile vermeyi dene sonra ara ara göğsünü ver özellikle uyduğu zamanlar her göğsünü ve biraz ac bırak ki göğsünü tutmak zorunda kalsin

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Biberonu derhal bırak canım yoksa göğüsün almaz. İlk başlarda ağlar ama sonra emin ol tutar, biberounu veriyormuş gşbi yapıp göğsünğ ver ağzına biberonla vereceğin mamayı kaşıkla ver birde yatakrak emzirmeyi dene, oturarak yürüyerek anlayacağın alışana kadar şekilden şekile gir ama sabret
Kesinlikle katılıyorum 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar