Sorum var kizlar bana bi fikir verir misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan kizlar bana bi fikir verir misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 405 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kizlar bana bi fikir verir misiniz
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
günaydın kızlar bgun sağlık ocagina gittim şeker testimiymis onun icin bir saattir orda bekliyorum tansiyonum bile 8 e 4 düştü tek gitmistim bide sağlık ocağındaki doktorum karnımın çok asagiya inmis olduğunu söyledi daha 26 haftaligiz canlarim acaba hastaneye acile gitmeli miyim dunden beri dw adet sancisi gibi sancim var biliyorsunuz hala devam ediyir ama ne su nede kanli leke gelmedi karnim agriyor sadece yırtılır gibi baya da asagi inmiş sizce ne yapmalıyım bana bi akil verin ya sastim iyice annisler

Merveduru

Kayıtlı Üye
rank
günaydın kızlar bgun sağlık ocagina gittim şeker testimiymis onun icin bir saattir orda bekliyorum tansiyonum bile 8 e 4 düştü tek gitmistim bide sağlık ocağındaki doktorum karnımın çok asagiya inmis olduğunu söyledi daha 26 haftaligiz canlarim acaba hastaneye acile gitmeli miyim dunden beri dw adet sancisi gibi sancim var biliyorsunuz hala devam ediyir ama ne su nede kanli leke gelmedi karnim agriyor sadece yırtılır gibi baya da asagi inmiş sizce ne yapmalıyım bana bi akil verin ya sastim iyice annisler
Bence bi acile git ne olur ne olmaz riske atma bişi kaybetmezsin sonuçta canım rabbim yardımcın olsun 🤲🌸

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Bence bi acile git ne olur ne olmaz riske atma bişi kaybetmezsin sonuçta canım rabbim yardımcın olsun 🤲🌸
tsk ederim cnn benim saglik ocagindaki sonuçlarım guzel çıktı şükür seker flan cikmadi cnm ama kalsiyum ve vitamin eksik cikti agrilarimin da bundan olabilecegini söyledi doktorum şükür suan iyiyim cnm karnım asagidaymis oda bunyend3n olabilir ama dikkat et dedi bakalim hayirlisi cnm sagolun bütün anneler❤️

Tüm sayfalar yüklendi.