Kızlar başak sehir çam sakurada dogum yapan ve doktorumda memnun olan var mı yardımcı olursanız sevinirim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gül çetin tarafından oluşturulan Kızlar başak sehir çam sakurada dogum yapan ve doktorumda memnun olan var mı yardımcı olursanız sevinirim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,688 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar başak sehir çam sakurada dogum yapan ve doktorumda memnun olan var mı yardımcı olursanız sevinirim
Konbuyu başlatan Gül çetin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gül çetin

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Neden kötü başınıza birşey mi geldi
En yakın arkadaşım orada sezeryan kızı maffettiler çocuğun iyi olması için kuveaze aldılar çocuğu çıkarmadılar 20 günden fazla olan şeyler tabiki çocuk ne zaman iyleşirse o zaman çıkarda 7000 TL para ödemişlerdi baya bişeyler oldu eşim dedi seni oraya götüreyim doğru ben istemedim israrla git git dedi istemedim sonra randevu almak için zorladı allahtan yer yoktu ki gitmedim ama tabi memnun kalanlar da var hastaneden herkesin bir olmuyor

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
En yakın arkadaşım orada sezeryan kızı maffettiler çocuğun iyi olması için kuveaze aldılar çocuğu çıkarmadılar 20 günden fazla olan şeyler tabiki çocuk ne zaman iyleşirse o zaman çıkarda 7000 TL para ödemişlerdi baya bişeyler oldu eşim dedi seni oraya götüreyim doğru ben istemedim israrla git git dedi istemedim sonra randevu almak için zorladı allahtan yer yoktu ki gitmedim ama tabi memnun kalanlar da var hastaneden herkesin bir olmuyor
Parayı neye karşılık aldılar canım kuvez için mi

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar başak sehir çam sakurada dogum yapan ve doktorumda memnun olan var mı yardımcı olursanız sevinirim
Ben 1 kez gittim ilk izlenim iyiydi ilgilendi dr valla hakini yiyemem yarın aynı dr a randevum var 36+0 dayim ne diyecek bilmiyorum beni bagcilar yogunluk var bizde diyerek basaksehire gitmemi soyledi 33 haftalikken gitmeme ragmen dr son zamaninda niye geldin demedi bana Ali Selçuk Yeniocakti dr
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım onun için aldılar
Almamalı sağlık bakanlığına şikayet etmeliydi yengem özel medicine hastanesinde 2 yıl evvel doğum yaptı çocuk küvete alındı 1000 tl aldılar abim şikayet etti özür dileyip para abime geri ödendi arkadaşım sakurada doğum yaptı normal bebek kuvez için başka hastaneye sevk edildi özele o bile para ödemedi yeni doğum yaptıysa hakkını bi arasın bence

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ben ilk 6 ayimda sakuraya randovu alip gittim ama hicbir zaman randovü aldigim doktor yoktu oda doktorun odasi ama giriyorsun stajerler var sordugumda ise hep doktor bey dogumda ben muayene edicem diyorlardi bende 6 aydan sonra kanuni sultan suleyman has gittim

G

Gamze555

Guest
Bende 36 haftaligim sakura ya gidiyorum canım. İki gün önce randevum vardı ilk doğumum nts çekildi sancım yok daha 38.hafta da tekrar gel dedi doktor eğer sancı kendiliğinden başlamaz sa 40 hafta sonunda suni sancı ile doğum yaparız dedi ama ben doktorlardan stajyerlerden memnunum gayet iyiler hastane de temiz bi sorunum olmadı doğumu da orda yapcaz Bi aksilik çıkmazsa inşallah mart başı doğumum

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Peki benim marta son kontrolüm var Nisan'da dogumum olcak Allah'ın izniyle ben o zmn randevu bulmasam 36 haftlıkta doktor gün verir mi
Canım marta randevu bulursun mhrs yi indir sürekli bak doğum için bi kez aynı hastanende kaydın olması gerekiyor ayrıca 37.haftada randevusuz gidiyorsun direk ben bu ayın 25inde randevuya gidicem 36haftalik oluyorum Bakalım bana gün verirse doğum için sana da aynı şekilde verir seni bilgilendiririm

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ben ilk 6 ayimda sakuraya randovu alip gittim ama hicbir zaman randovü aldigim doktor yoktu oda doktorun odasi ama giriyorsun stajerler var sordugumda ise hep doktor bey dogumda ben muayene edicem diyorlardi bende 6 aydan sonra kanuni sultan suleyman has gittim
Ay şükür benim şansıma galiba bir kez bir dr a gittim sonra aynı doktor ismine hatırlatma açtım aynı dr muayene oldum 1.gittiğimde dr yalnızdı 2. Gittiğimde dr stajyer vardı yanında ve dün muayene oldum net sancı çıksaydı beni dün sezeryan alacaktı kağıt yazdı önümüzdeki çarşamba tekrar gideceğim o gün alabilirler 36+1 deyim

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank
Canım marta randevu bulursun mhrs yi indir sürekli bak doğum için bi kez aynı hastanende kaydın olması gerekiyor ayrıca 37.haftada randevusuz gidiyorsun direk ben bu ayın 25inde randevuya gidicem 36haftalik oluyorum Bakalım bana gün verirse doğum için sana da aynı şekilde verir seni bilgilendiririm
Bende 30 da tam 36 haftalık oluyorum Allah'ın izniyle cuma kumu yeni iklimde kontrolüm var Mart 30 kadar gitmeyi düşünmüyorum sıkıntı olur mu randevu bulsam 36 da artık Başak sehire gidecem haber versen cok mutlu olurum yada söyle randevu bulamam öyle 38 de direk gelsem alır mısınız veya gun verin ona göre geleyim randevu bulamazsam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 36 haftaligim sakura ya gidiyorum canım. İki gün önce randevum vardı ilk doğumum nts çekildi sancım yok daha 38.hafta da tekrar gel dedi doktor eğer sancı kendiliğinden başlamaz sa 40 hafta sonunda suni sancı ile doğum yaparız dedi ama ben doktorlardan stajyerlerden memnunum gayet iyiler hastane de temiz bi sorunum olmadı doğumu da orda yapcaz Bi aksilik çıkmazsa inşallah mart başı doğumum
İşte benim sezeryan bana gün verirler doktorun adı ne peki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar