Kızlar başım çok ağrıyor 😟

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar başım çok ağrıyor 😟 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,397 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar başım çok ağrıyor 😟
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busratuna

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Bende son 3 4 aydır hergün baş ağrısı çekiyorum migren tutuyor parol iç sessiz karanlık yerde yat geçer inşallah canım. Vitamini de gece yatarken içmeyi dene istersen

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Üç gün oldu sanırım sürekli başım ağrıyor ayakta duramıyorum bir süre durunca bayılacak gibi oluyorum 😣 parol var evde ama içmeye korkuyorum ama artık başağrısı öldürdü beni doktor vitamin vermişti sanki ondan beridir başladı sürekli başım ve boynum ağrıyor ☹️☹️ parolu içsem mi acaba vicdan yapıyorum içmekle içmemek arasında kaldım 😔
Canım parolu iç faydasını görmezsen eğer acilde serum taktır. Baş ve boyun diyorsun ya migren geldi aklıma serum iyi gelir. Rabbim şifa versin 🙏

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Dinlen canim inşallah en kısa zamanda geçer
İnşallah bunca zaman korundum ama sonunda oldum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gecmis olsun canım inşallah en kısa zamanda atlatirsin 🙏
İnşallah canım 🙏🙏

Gecmis olsun canım inşallah en kısa zamanda atlatirsin 🙏
İnşallah canım 🙏🙏
Benim de ilk başta 3 gün basim agridi

Benim de 5 haftaligimda once 3 gün basim agrdi aynen dediğiniz gibi 4 gün akşam ateşim çikti dikate almadim ertesi gun ayaga kalkamadım iki ayagim belden aşagsi sanki biri iğneyliyormuş gibi şiddetli ağri vardi hastaneye gittim serum taktilar o gece biraz ateşim çikti ertesi gunu basim agrisi ateşim yoktu ama ayak agri beni iki gun çok yordu çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum ateşiniz varsa mutlaka doktora gitmelisiniz uşume titreme zaten ateş belirtileri
Ateşimi ölçtüm çok değil de vücudum ağrıyor baya. Bu arada çok teşekkür ederim 🙏🥰

Bende son 3 4 aydır hergün baş ağrısı çekiyorum migren tutuyor parol iç sessiz karanlık yerde yat geçer inşallah canım. Vitamini de gece yatarken içmeyi dene istersen
Artık gece almaya başladım ama baş ağrısı sebebim koronaymış maalesef

Canım parolu iç faydasını görmezsen eğer acilde serum taktır. Baş ve boyun diyorsun ya migren geldi aklıma serum iyi gelir. Rabbim şifa versin 🙏
Amin sağolasın 🙏🥰 baş ağrısı korona yüzündenmiş maalesef korona olmuşum ilaç zaten vermiyolarmış bakalım yarın sağlık ocağı arayacak dediler ne olacak bilmiyorum 😟

Sybm

Guest
rank
Üç gün oldu sanırım sürekli başım ağrıyor ayakta duramıyorum bir süre durunca bayılacak gibi oluyorum 😣 parol var evde ama içmeye korkuyorum ama artık başağrısı öldürdü beni doktor vitamin vermişti sanki ondan beridir başladı sürekli başım ve boynum ağrıyor ☹️☹️ parolu içsem mi acaba vicdan yapıyorum içmekle içmemek arasında kaldım 😔
Kıyamam sana canım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İnşallah bunca zaman korundum ama sonunda oldum

İnşallah canım 🙏🙏

İnşallah canım 🙏🙏

Ateşimi ölçtüm çok değil de vücudum ağrıyor baya. Bu arada çok teşekkür ederim 🙏🥰

Amin sağolasın 🙏🥰 baş ağrısı korona yüzündenmiş maalesef korona olmuşum ilaç zaten vermiyolarmış bakalım yarın sağlık ocağı arayacak dediler ne olacak bilmiyorum 😟
Evet canım gebelere ilaç vermiyorlar. Antibiyotik yerine sarımsak yut sade sodaya limon sık biraz da tuz at onla beraber rahat yutarsin. Birde bol tuzlu suyla gargara yap burbuna da çek günde 3 4 defa yap çok iyi geliyor. Rabbim tez zamanda sifani versin inşallah🙏 çok geçmiş olsun

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Aman canım ne die vicdan yapıyorsun sanki ne içion ki bide burda sebebsiz yere ilaç içmek söz konusu değil ki. Ayrıca sen acı cekince bebepinde karnında rahat mı sanıyorsun. Benimde aynı böle oldu 3 4 gün bas agrusından ölecektim günde 1 tane parol içiyordum ama kesmiodu artık dr a gittim dedi kan degerlerin asırı düşmüş. Neyse ilaç yazdı dedim parol içiyorum kesmio ölecem ben dedi ki sabah 2 öğlen 2 aksam 2 tane içme hakkın var. Parol bebeğe hiç etki etmez ama düşük dozlu oldugundan az içersen bosa içmiş olusun. Dedğş gibi yaptım ilaçlarında etkisiyle düzeldi ama varya ölecektim beynim patlıcak gibiydi ilk hamilelik tide o zaman tabi bilmiyom bişi

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnm korkma parol icebilirsin günde ,3 tane bile olsa icebilirsin belirli saat aralıklarında .. doktorlar ağrı kesici olarak parol önerir gebelere

Gökçen

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun benimde agriyo parol alerjim var bend ehic ilaç icemiyom migrenin var bide sadece uyuyorum öyle biraz rahatlıyorum ben ne yapabilirim ki acaba ?

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
C
Üç gün oldu sanırım sürekli başım ağrıyor ayakta duramıyorum bir süre durunca bayılacak gibi oluyorum 😣 parol var evde ama içmeye korkuyorum ama artık başağrısı öldürdü beni doktor vitamin vermişti sanki ondan beridir başladı sürekli başım ve boynum ağrıyor ☹️☹️ parolu içsem mi acaba vicdan yapıyorum içmekle içmemek arasında kalim
Canım üç gündür geçmeyen agriysa malaesefki korona olabilirsin benimde geçmeyen ağrım vardı ilaç felan asla fayda vermedi mutlaka test yaptır ben baş ağrısından korona çıktım yani velirtim ilk oydu sakın ihmal etme test yaptır hemen Rabbim şifa versin inşallah ♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar