Kızlar başım çok ağrıyor 😟

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar başım çok ağrıyor 😟 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,397 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar başım çok ağrıyor 😟
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busratuna

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım 😍
Teşekkür ederim canım 🤗🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kıyamam sana canım
🤗🥰🥰

Evet canım gebelere ilaç vermiyorlar. Antibiyotik yerine sarımsak yut sade sodaya limon sık biraz da tuz at onla beraber rahat yutarsin. Birde bol tuzlu suyla gargara yap burbuna da çek günde 3 4 defa yap çok iyi geliyor. Rabbim tez zamanda sifani versin inşallah🙏 çok geçmiş olsun
Çok teşekkür ederim canım 🤗🥰

Aman canım ne die vicdan yapıyorsun sanki ne içion ki bide burda sebebsiz yere ilaç içmek söz konusu değil ki. Ayrıca sen acı cekince bebepinde karnında rahat mı sanıyorsun. Benimde aynı böle oldu 3 4 gün bas agrusından ölecektim günde 1 tane parol içiyordum ama kesmiodu artık dr a gittim dedi kan degerlerin asırı düşmüş. Neyse ilaç yazdı dedim parol içiyorum kesmio ölecem ben dedi ki sabah 2 öğlen 2 aksam 2 tane içme hakkın var. Parol bebeğe hiç etki etmez ama düşük dozlu oldugundan az içersen bosa içmiş olusun. Dedğş gibi yaptım ilaçlarında etkisiyle düzeldi ama varya ölecektim beynim patlıcak gibiydi ilk hamilelik tide o zaman tabi bilmiyom bişi
Baş ağrısı cidden insanı deli ediyor baya tüm vücudu etkiliyor 🤗🤗

Aman canım ne die vicdan yapıyorsun sanki ne içion ki bide burda sebebsiz yere ilaç içmek söz konusu değil ki. Ayrıca sen acı cekince bebepinde karnında rahat mı sanıyorsun. Benimde aynı böle oldu 3 4 gün bas agrusından ölecektim günde 1 tane parol içiyordum ama kesmiodu artık dr a gittim dedi kan degerlerin asırı düşmüş. Neyse ilaç yazdı dedim parol içiyorum kesmio ölecem ben dedi ki sabah 2 öğlen 2 aksam 2 tane içme hakkın var. Parol bebeğe hiç etki etmez ama düşük dozlu oldugundan az içersen bosa içmiş olusun. Dedğş gibi yaptım ilaçlarında etkisiyle düzeldi ama varya ölecektim beynim patlıcak gibiydi ilk hamilelik tide o zaman tabi bilmiyom bişi
Baş ağrısı cidden insanı deli ediyor baya tüm vücudu etkiliyor 🤗🤗
C

Canım üç gündür geçmeyen agriysa malaesefki korona olabilirsin benimde geçmeyen ağrım vardı ilaç felan asla fayda vermedi mutlaka test yaptır ben baş ağrısından korona çıktım yani velirtim ilk oydu sakın ihmal etme test yaptır hemen Rabbim şifa versin inşallah ♥️
Evet korona çıktım bende şuan tüm vücudum ağrıyor öksürük var baya tıkanıklık var bol sıvı tuket c vitamini tüket dediler de bulantım var kusuyorum 😣

Geçmiş olsun benimde agriyo parol alerjim var bend ehic ilaç icemiyom migrenin var bide sadece uyuyorum öyle biraz rahatlıyorum ben ne yapabilirim ki acaba ?
Teşekkür ederim 🤗 Benimde migrenim var normalde ama bu ağrı tüm başımı sarıyor omuzlarima sırtıma boynum boğazım gozlerim baya kötüydü zaten koronaymışım 😟

Geçmiş olsun benimde agriyo parol alerjim var bend ehic ilaç icemiyom migrenin var bide sadece uyuyorum öyle biraz rahatlıyorum ben ne yapabilirim ki acaba ?
Teşekkür ederim 🤗
Geçmiş olsun cnm korkma parol icebilirsin günde ,3 tane bile olsa icebilirsin belirli saat aralıklarında .. doktorlar ağrı kesici olarak parol önerir gebelere

Benimde migrenim var normalde ama bu ağrı tüm başımı sarıyor omuzlarima sırtıma boynum boğazım gozlerim baya kötüydü zaten koronaymışım 😟

Geçmiş olsun cnm korkma parol icebilirsin günde ,3 tane bile olsa icebilirsin belirli saat aralıklarında .. doktorlar ağrı kesici olarak parol önerir gebelere
Mecburen içtim çünkü bu ağrılar dayanılacak gibi olmuyor bütün gece uyumadım sabaha karşı 5 bucuktu uyudum 😟 bu korona tam illet

Son düzenleme:

D❤H❤L

Kayıtlı Üye
rank
Parol bende içtim canım bişey olmuyor

Hamilelikte baş ağrısına ne iyi gelir sorusunun yanıtı madde madde haberimizde yer alıyor.
  • Açık havada yürüyüş yapılmalı
  • Ilık bir duş al, sessiz ve loş bir odaya geçip dinlenilmeli.
  • Sinüzite benzer bir ağrın varsa göz ve burun çevrene sıcak havlu tutulmalı
  • Tuz tüketimini azaltılmalı
  • Günde en az 10 bardak su içilmeli.
Ikinci madde biraz imkansiz gibi mi ne 😛🤭🤭

Üç gün oldu sanırım sürekli başım ağrıyor ayakta duramıyorum bir süre durunca bayılacak gibi oluyorum 😣 parol var evde ama içmeye korkuyorum ama artık başağrısı öldürdü beni doktor vitamin vermişti sanki ondan beridir başladı sürekli başım ve boynum ağrıyor ☹️☹️ parolu içsem mi acaba vicdan yapıyorum içmekle içmemek arasında kaldım 😔
Bi ara bende oyle olmustu surekli agrirdi hep surer sandim valla gecti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar