kizlar bebegim grip olmuş 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan kizlar bebegim grip olmuş 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,320 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kizlar bebegim grip olmuş 😔
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Balığın annesi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
17 gunluk bebegim grip olmuş sizce ne yapmaliyim yarin doktora goturecem ama bu gece ne yapabilirim cizce geçmesi icin 🤔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

bana akil verin lutfen
Canım 17 günlük çok küçük daha ona hiçbir şey yapamazsın. Burun akıntısı vs varsa serum fizyolojik kullanabilirsin sadece ama kafana göre ilaç verme sakın dra götür sabahtan onlar ilaç yazarsa verirsin. Ve bence sağlık ocağına götürme çocuk druna göster

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Bi bil
Bi bilqim yok insaAllah tez wakitte atlatr kuzucuqum 🤲 hem sana hem kendine cektrmez. 😑🤲
saol gulum bu saat olmuş yatmamişim burnunu temizledim eşim eczaneye gitti burun serumu ve burun ponpasi aldi geldi temizledim bebegimin burnunu cok şükür bebegim yatiyo ama ben yatamiyorum allah koeusun bişey olur diye
Canım 17 günlük çok küçük daha ona hiçbir şey yapamazsın. Burun akıntısı vs varsa serum fizyolojik kullanabilirsin sadece ama kafana göre ilaç verme sakın dra götür sabahtan onlar ilaç yazarsa verirsin. Ve bence sağlık ocağına götürme çocuk druna göster
canm zaten gecen gun çocuk cerrahisine göturmuştum yine o doktora göturecem sağlik ocağına göturmem zaten canm

fizyolojik serum aldi eşım kullandim sadece yarim saat rahat uyudu yine uyandi biz büyukler bile nrfes alamazken küçücuk bebek napar acaba 🤔😒

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
saol gulum bu saat olmuş yatmamişim burnunu temizledim eşim eczaneye gitti burun serumu ve burun ponpasi aldi geldi temizledim bebegimin burnunu cok şükür bebegim yatiyo ama ben yatamiyorum allah koeusun bişey olur diye

canm zaten gecen gun çocuk cerrahisine göturmuştum yine o doktora göturecem sağlik ocağına göturmem zaten canm

fizyolojik serum aldi eşım kullandim sadece yarim saat rahat uyudu yine uyandi biz büyukler bile nrfes alamazken küçücuk bebek napar acaba 🤔😒
Serum fizyolojiğin zararı yok canım drlar en fazla ciğerlerine kaçar onunda zararı olmaz diyor zaten. Sürekli temizleyebilirsin burnunu onunla. Aynen dikkat et çok küçük daha kendi ne ki burun deliği ne kadar olsun. Pompa çok işe yaramıyor burun aspiratörü al damlayı yaptıktan sonra onunla çek komple ne varsa geliyor. Pompayla ucundaki çıkıyor sadece oda bebeği fazla rahatlatmıyor. Sağlık ocağı drları yenidoğana pek uygun değil bence ondan dedim. Çocuk cerrahiye gitmene de gerek yok illa. Ya yenidoğan bölümüne götür yada normal çocuk druna. Geçmiş olsun bir an önce iyileşir inşallah minik kuş 🙏

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim esirqesin insaAllah bisey olmaz annelik iç quudüsü işte 🌺 nasıl peki smdi iyi oldumu
valla şimdi yatiyo ama sanki buyuk insan nefes alirya gece horlama sesi gibi ses cikiyo o öyle yaptikca yüregim ağzima geliyo bişeymi olacak diye sabaha kadar 4 5 defa burnunu trmizlemişim ememiyo mama yapip vermişim valla uykum cok var nasil yavrucak nefes alamiyoken birakip uyucam

Serum fizyolojiğin zararı yok canım drlar en fazla ciğerlerine kaçar onunda zararı olmaz diyor zaten. Sürekli temizleyebilirsin burnunu onunla. Aynen dikkat et çok küçük daha kendi ne ki burun deliği ne kadar olsun. Pompa çok işe yaramıyor burun aspiratörü al damlayı yaptıktan sonra onunla çek komple ne varsa geliyor. Pompayla ucundaki çıkıyor sadece oda bebeği fazla rahatlatmıyor. Sağlık ocağı drları yenidoğana pek uygun değil bence ondan dedim. Çocuk cerrahiye gitmene de gerek yok illa. Ya yenidoğan bölümüne götür yada normal çocuk druna. Geçmiş olsun bir an önce iyileşir inşallah minik kuş 🙏
gecen gun gitmiştim daha haftam dolmamiş kontrol amaçla gidecem burda cocuk doktoru muanesi 300 tl yanimda o kadar olnadigi icin cocuk cerahisine götürim diyorum gulum zaten dun gece serum suyu bide ponpayi aldi eşim 100 tl de ona gitti maddi sıkıntılar mağlum anlarsinizya gulum

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
gecen gun gitmiştim daha haftam dolmamiş kontrol amaçla gidecem burda cocuk doktoru muanesi 300 tl yanimda o kadar olnadigi icin cocuk cerahisine götürim diyorum gulum zaten dun gece serum suyu bide ponpayi aldi eşim 100 tl de ona gitti maddi sıkıntılar mağlum anlarsinizya gulum
Anladım canım aynen süresi dolmadıysa ona götür o zaman canım ne gerek var bir daha para vermeye

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
canm ben seni merak ettim naptiniz eşinle bariştinmi işallah sorununuz halolmuştur bi sıkıntı kalmamiştir
Barıştık gibi kuzumda hâlâ içim soğumadı. Uzaklaştım ondan geçer mi bilmem

Oda farkında hâlâ gitmeye yer arıyorsun sen diyor

Yüzsüz birde geçen kalkmış bana ne dese beğenirsin. Surat yapıyorum muhatap olmuyorum ya. Erkeği evden uzaklaştıran kadındır böyle surat yap yüzüme bakma sonra sağa sola gitsem ben suçlu olayım diyor. Lan o gün ben seni asık suratla mı karşıladım tavır trip mi yapıyordum da bana yalan söyledin bok yedin sağa sola gittin. Gayet insan gibi davranıyordum ben sana sen içine sıçana kadar bunların olması gerekmiyor demek yapacak olan yine yiyeceği boktan geri kalmıyor bunları bahane etme bana o zaman bahanen neydi dedim çenesini kapadı cevap bile veremedi

Kayıtlı Üye
rank

Yüzsüz birde geçen kalkmış bana ne dese beğenirsin. Surat yapıyorum muhatap olmuyorum ya. Erkeği evden uzaklaştıran kadındır böyle surat yap yüzüme bakma sonra sağa sola gitsem ben suçlu olayım diyor. Lan o gün ben seni asık suratla mı karşıladım tavır trip mi yapıyordum da bana yalan söyledin bok yedin sağa sola gittin. Gayet insan gibi davranıyordum ben sana sen içine sıçana kadar bunların olması gerekmiyor demek yapacak olan yine yiyeceği boktan geri kalmıyor bunları bahane etme bana o zaman bahanen neydi dedim çenesini kapadı cevap bile veremedi
canm bariştiginiza sevindim allah kimsenin huzurunu bozmasina firsat vermesin bir anda insan sevdiginden soguyo güveni sarsiliyo biliyorum seni cok iyi anliyorum zamaninda bende cok şey yaşadim güvenim yok hala ama ona belli etmemeye calişiyorum üzerinden yaklaşik 4 sene geçmesine rağmen güvenemiyorum bende sogumuştum eşimden ayni yatakta bile yatmak ağrima gidiyodu ama zamanla aramizdaki buhabbet artti sürekli evde bakara suresini aç evdeki huzursuzlugu aliyo gulum dene bikaçgun icinde fark edersin degişikligi canm ben bunuda söylum icin rahat olsun bence öyle bir hata yapmamiştir yapti diye düşünursen kafana takarsan kendini allah korusun hasta edersin gulum

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim oglanda aynı serumu sık cek kafasını biraz yuksek tut rahat nefes alsin emzirmeden once bide uyumadan serum sık banyo yaptır oda acır burnunu ama dikkat et iyice hastalanmasın doktora gotursende ılac vermez cok kucuk canim odayı sureklı havalandır bide sık sık emzır canim gecmıs olsun Allah sifa versin kuzularımıza 😃🤗

Allah akıl fikir versin Mervem canım küssen nereye kadar kusecen cocuk olunca illa muhatap olunuyor maalesef sen iyi yapmışsın canım valla takdir ettim seni güçlü durman en iyisi gideceğinden emin ve korkuyor 👍 ınsallah o korkuylada akıllanır canım

Allah akıl fikir versin Mervem canım küssen nereye kadar kusecen cocuk olunca illa muhatap olunuyor maalesef sen iyi yapmışsın canım valla takdir ettim seni güçlü durman en iyisi gideceğinden emin ve korkuyor 👍 ınsallah o korkuylada akıllanır canım

Tüm sayfalar yüklendi.