kizlar bebegim grip olmuş 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan kizlar bebegim grip olmuş 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,313 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kizlar bebegim grip olmuş 😔
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Balığın annesi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
canm bariştiginiza sevindim allah kimsenin huzurunu bozmasina firsat vermesin bir anda insan sevdiginden soguyo güveni sarsiliyo biliyorum seni cok iyi anliyorum zamaninda bende cok şey yaşadim güvenim yok hala ama ona belli etmemeye calişiyorum üzerinden yaklaşik 4 sene geçmesine rağmen güvenemiyorum bende sogumuştum eşimden ayni yatakta bile yatmak ağrima gidiyodu ama zamanla aramizdaki buhabbet artti sürekli evde bakara suresini aç evdeki huzursuzlugu aliyo gulum dene bikaçgun icinde fark edersin degişikligi canm ben bunuda söylum icin rahat olsun bence öyle bir hata yapmamiştir yapti diye düşünursen kafana takarsan kendini allah korusun hasta edersin gulum
@iyiki varsiniz cocuklarim Canım biliyorum gidip yatmamış ama yaptığı bile ihanet değil mi.. Ne bileyim ya çok yıprattı beni bu konu. Dediğin gibi soğudum elimde değil. Varlığından bile rahatsız olur hâle geldim. Ne yaptı aldattı mı seninki? Unutmuyor insan yediremiyor işte kendine. Aynı şeyleri biz yapsak öldürür atarlar gözlerini bile kırpmadan. Onlar yapınca herşey normal oluyor, hep haklı oluyorlar. Doğru diyorsun canım sürekli düşünüp ettikçe daha bir sinir oluyor insan. Açayım bende sürekli evde canım ayetin duanın zararı olmaz faydası olur dediğin gibi. Rabbim size de herkese de yuvasında huzur versin, bu adamlara akıl fikir versin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

kaynanam dedi banyo yapalim bebegi ben yok bebek grip olmuş yaparsam daha cok hasta olur dedim yaptirmadim banyo bebişe yaptirsamiydim acaba yaa
Canım olduğu oda sıcak olduğu sürece birşey olmaz. Bebeği büyüten bir uyku, birde sudur. Banyonun zararı yok her gün yapsa bile birşey olmaz. Ama havalar soğuk şuan. Ben ilk başta 3 tü havalar iyiyken şimdi soğudu haftada 2 sefer falan yıkıyorum bebeği. Banyo rahatlatıyor uyutuyor hem. Annem konuştuğumuzda sırf çocuk uyusun diye yıkıyorsun bu kadar diyor 😂😂

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
valla şimdi yatiyo ama sanki buyuk insan nefes alirya gece horlama sesi gibi ses cikiyo o öyle yaptikca yüregim ağzima geliyo bişeymi olacak diye sabaha kadar 4 5 defa burnunu trmizlemişim ememiyo mama yapip vermişim valla uykum cok var nasil yavrucak nefes alamiyoken birakip uyucam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

gecen gun gitmiştim daha haftam dolmamiş kontrol amaçla gidecem burda cocuk doktoru muanesi 300 tl yanimda o kadar olnadigi icin cocuk cerahisine götürim diyorum gulum zaten dun gece serum suyu bide ponpayi aldi eşim 100 tl de ona gitti maddi sıkıntılar mağlum anlarsinizya gulum
Oy canım Rabbim şifa versin inşallah 💕🙏

Tüm sayfalar yüklendi.