Kızlar bebeğin hareketlerini en erken ne Zaman hissettiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Kızlar bebeğin hareketlerini en erken ne Zaman hissettiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,978 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bebeğin hareketlerini en erken ne Zaman hissettiniz
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rabia3858

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben bugün gittiğim de masallah masallah cok hareketliydi gaz diye şüphelendiğim karınca oynaması gibi şey o olmasın cok heyecan verici ne zaman hissettiniz yada hala gaz mı :) ilk gebeliğim degil ama ikinci gebelik ilki bildiğiniz üzere karnımda ölmüştü :( olsun ömrü yokmuş bu dünyada :)

10 hafta. 4 günlük
Ben 17de hissettim bebebgimi suan 22+0ız😊

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Ben bugün gittiğim de masallah masallah cok hareketliydi gaz diye şüphelendiğim karınca oynaması gibi şey o olmasın cok heyecan verici ne zaman hissettiniz yada hala gaz mı :) ilk gebeliğim degil ama ikinci gebelik ilki bildiğiniz üzere karnımda ölmüştü :( olsun ömrü yokmuş bu dünyada :)

10 hafta. 4 günlük
Ya bnde iki kez kürtaj oldm altı sene sonra bu oldu şuan 9 haftalık sanki böyle nefesimi tutup elimi karnima koyinca pıt pıt birşey atıyormuş gibi hissediyorum ya artık hissetmek istiyorum yasiyrmu yasamiyrmu diye insan kndi kendini yiyor

Rabia3858

Kayıtlı Üye
rank

10 hafta. 4 günlük
Ben 18 haftaliggim 2.gebeligim 16 dan sonra hissettim daha erken olabilir senim için cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar