Kızlar vegaferon kullananınız varmı bebeğinize

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde 2 prenses annesi tarafından oluşturulan Kızlar vegaferon kullananınız varmı bebeğinize başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,538 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kızlar vegaferon kullananınız varmı bebeğinize
Konbuyu başlatan 2 prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses annesi
Bugün 4 aylık aşımızı olduk ebe vegaferon verdi dişlerine bi zararı olurmuki siz kullanıyormusunuz
Sağlık ocağının verdiğini de kullandım özel de aldım. Instagram da bu anne dişlerde iz kaliyir yazmıştı ilacı verdikten hemen sonra az bir su verilirse iz olmaz diye tahmin ediyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bugün 4 aylık aşımızı olduk ebe vegaferon verdi dişlerine bi zararı olurmuki siz kullanıyormusunuz
Bana da vermişlerdi ebe eğer çok kabızlık yâda ishal yaparda çocuk doktorundan yenisini al dedi . Ve dişleri çıkana kadar sorun olmaz ama dişleri çıktıktan sonra ilacı verince dişlerini sil demişti. Vegaferon benim oğlumu baya ilk hafta kabız 2. Hafta ishal yaptı çocuk doktoruna gidip özelini yazdırdım biraz pahalıya mâl oldu ama en azından evladım rahat..

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben kızıma 1 yaşına kadar kullandım kuzum
Peki memnın kaldın mı canım yan etkisi felan oldumu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlık ocağının verdiğini de kullandım özel de aldım. Instagram da bu anne dişlerde iz kaliyir yazmıştı ilacı verdikten hemen sonra az bir su verilirse iz olmaz diye tahmin ediyorum
Tamm canım çok sağol bende öyle yapıyım inş

Bana da vermişlerdi ebe eğer çok kabızlık yâda ishal yaparda çocuk doktorundan yenisini al dedi . Ve dişleri çıkana kadar sorun olmaz ama dişleri çıktıktan sonra ilacı verince dişlerini sil demişti. Vegaferon benim oğlumu baya ilk hafta kabız 2. Hafta ishal yaptı çocuk doktoruna gidip özelini yazdırdım biraz pahalıya mâl oldu ama en azından evladım rahat..
Bende mi öyle yapsam ya daha kullanmadım bugün verdi ne kadara aldın canım sağlık ocağındaki aile hekiminemi yazdırdın

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Peki memnın kaldın mı canım yan etkisi felan oldumu

Tamm canım çok sağol bende öyle yapıyım inş

Bende mi öyle yapsam ya daha kullanmadım bugün verdi ne kadara aldın canım sağlık ocağındaki aile hekiminemi yazdırdın
Yok canım normal çocuk doktoru yazıyor devlette yazdırdım 129.5 😂😂

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Oh maşallah ne bu fiyatlar ya bi burun spreyinede yazdı doktor devlet karşılamıyormuş 100 bilmem kaç 100 duyunca şoktan gerisini duyamamışım
Ahahha valla bende 😂😂🥲 ama mecbur aldım yoksa yavrumun o halleri hiç çekilecek givi degildi yazık çocuğuna şimdi şükür iyi 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar