Kızlar vegaferon kullananınız varmı bebeğinize

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde 2 prenses annesi tarafından oluşturulan Kızlar vegaferon kullananınız varmı bebeğinize başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,562 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kızlar vegaferon kullananınız varmı bebeğinize
Konbuyu başlatan 2 prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses annesi

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ahahha valla bende 😂😂🥲 ama mecbur aldım yoksa yavrumun o halleri hiç çekilecek givi degildi yazık çocuğuna şimdi şükür iyi 🤲🏻
İnşaallah bizde herhangi bi yan etkisi olmaz ya zaten hasta iyi bari minik paşanın iyi olmasına sevindim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana verdiler canım ya benim kızımda huzursuz birkaç gündür acaba bu ilaç yüzünden mi ki
Olabilir banada bugün verdi ebe huzursuzluk deride döküntü kabızlık veya ishal vb yan etkileri olabilirmiş bi kaç yane daha söylemişti unuttum yani çocukta herhangi bi farklılık olursa herhalde

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnşaallah bizde herhangi bi yan etkisi olmaz ya zaten hasta iyi bari minik paşanın iyi olmasına sevindim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olabilir banada bugün verdi ebe huzursuzluk deride döküntü kabızlık veya ishal vb yan etkileri olabilirmiş bi kaç yane daha söylemişti unuttum yani çocukta herhangi bi farklılık olursa herhalde
İnşallah canım 🤲🏻

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Bana verdiler canım ya benim kızımda huzursuz birkaç gündür acaba bu ilaç yüzünden mi ki
Valla kuzum Kayra içmeye başladı aile hekiminin verdiğini çocuk 2 hafta boyunca her gün aynı saatte ağlama kriizne giriyordu ikinmaktan uyuyamadigi geceleri biliyorum 🤦🏻‍♀️eğer çok kötü ederse çocuk doktoruna gidip özelini yazdir canım biz 3 gündür şükür çok iyiyiz 🤲🏻

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum Kayra içmeye başladı aile hekiminin verdiğini çocuk 2 hafta boyunca her gün aynı saatte ağlama kriizne giriyordu ikinmaktan uyuyamadigi geceleri biliyorum 🤦🏻‍♀️eğer çok kötü ederse çocuk doktoruna gidip özelini yazdir canım biz 3 gündür şükür çok iyiyiz 🤲🏻
Şu an bile bile bunu vermek biraz saçma geldi bana napsam vermesemmiki benim bebişimede bi yan etkisi olurmuki ya bilemedim şimdi bi kaç gün deneyim bari

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Şu an bile bile bunu vermek biraz saçma geldi bana napsam vermesemmiki benim bebişimede bi yan etkisi olurmuki ya bilemedim şimdi bi kaç gün deneyim bari
Dene ama zaten etki ediyorsa direk akşama kendini belli eder yada gün içinde kuzum bizim verdikten 1 saat sonra etkisi başlamıştı uykusundan ikinsrak uyanıyordu yada çığlıklarla 🤦🏻‍♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Yarın sabah bi deneyeyim ozaman akşam d vitamini verecem aynı anda vermw birini sabah birini akşam ver dedi
Doğrudur canım ver bakalım hayırlısı olsun ama ilacı verilrken bebeğinin aç olmasina özen göster birde verdikten 15 20 dakika sonra emzir 😘

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Ya hiç uyumuyor emmiyor çocuk düzenli uyıyordu hep şu 3-4 gündür huysuz bide o kolundan aşı olduğu yerden iltihap aktı dedim acaba o mu ağrı yapıyor antibiyotik krem yazdırdım ama bakalım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ya hiç uyumuyor emmiyor çocuk düzenli uyıyordu hep şu 3-4 gündür huysuz bide o kolundan aşı olduğu yerden iltihap aktı dedim acaba o mu ağrı yapıyor antibiyotik krem yazdırdım ama bakalım
Eğer kan ilacini veriyoesan o yaoar kuzum birde 4 aylık olunca miniklere bir şey oluyor büyüme atağı cidden yani Kayra da öyleydi ama ilacı verince daha kötü oldu sen sabret ilacindw kontrol et bakalım yan etki yapacak mı

Tüm sayfalar yüklendi.