Kızlar vegaferon kullananınız varmı bebeğinize

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde 2 prenses annesi tarafından oluşturulan Kızlar vegaferon kullananınız varmı bebeğinize başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,559 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kızlar vegaferon kullananınız varmı bebeğinize
Konbuyu başlatan 2 prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses annesi

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Aynı benimkide öyle bazen emmitor bile ayakta zor alıypr
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

4 ay atağı ilk defa duydum ozaman şu ayı bi hayırlısıyla atlatsak 1 haftadır canımı okuyor hiç durmuyor yerw bıraktığım an basıyor çığlığı tuvalette bile büyük kızımı okuldan getiriyimde o bakarken girerim artık demiş ve öylede yapmışlığım bile var o dereceyiz yani kucağından indirme diypr allahıö napacam ya delirecem

Sizde de mi aynıydı 4. Ay ozaöan hayırlısıyla bi bitseydi şu dördüncü ay gece uyuyan çocuk şimdi sık sık uyanıyor zombiye döndüm iyice

Hmm anladım kuzum inşaallah bizde de olmaz zatwn şu aralar huysuz hasta öksürüyor ve aşı yapıldı bugün bide bunun yan etki yaparsa aman allahım düşünemiyorum
Benim kızımda öyle yatağın üstüne bırakınca çığlığı basıyor sürekli kucak istiyor bende eşim yoksa evde duşumu ya onu uyutunca yada bi tane sevdiği müzik var onu açınca duruyor onun dışında nefes bile alamıyorum

Benim kızımda öyle yatağın üstüne bırakınca çığlığı basıyor sürekli kucak istiyor bende eşim yoksa evde duşumu ya onu uyutunca yada bi tane sevdiği müzik var onu açınca duruyor onun dışında nefes bile alamıyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-10-10-23-34-20-60_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2022-10-10-23-34-20-60_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    491.6 KB · Görüntüleme: 50

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bizdede durum aynı şuan kucağımda sürtünüp duruyor kurtlu altı temiz karnınıda doyurdu ne ister bilmem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar