Sorum var Kızlar bebekte kusma ve uyuma 😟

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar bebekte kusma ve uyuma 😟 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,167 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bebekte kusma ve uyuma 😟
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah kuzum bebeğinin kilosu gayet yerinde benim bebiş mama yediği halde 3750 gram olmuştu
Her gören çok ufak çok ufak diyor sanırım ondan bunaliyorum 🤦 off bu insanlar yaa deli olacam bide nasıl şiddetli baş ağrısı çekiyorum kaç gündür her gün migren çekiyorum bitmiyor hastaneye gidecem randevu yok nörolojiye yada gitsem bile birşey yapabilir mi bilmiyorum bebek emiyor ilaç icemem 😣 Ama senin minnak erken doğdu annesi o da alacak kilosunu hızlıca büyüyecek 😍😍🤗💙🧿🧿

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Her gören çok ufak çok ufak diyor sanırım ondan bunaliyorum 🤦 off bu insanlar yaa deli olacam bide nasıl şiddetli baş ağrısı çekiyorum kaç gündür her gün migren çekiyorum bitmiyor hastaneye gidecem randevu yok nörolojiye yada gitsem bile birşey yapabilir mi bilmiyorum bebek emiyor ilaç icemem 😣 Ama senin minnak erken doğdu annesi o da alacak kilosunu hızlıca büyüyecek 😍😍🤗💙🧿🧿
Benimki 3.300 gram doğdu karnımda son 3 haftada gelişimi durmuştu 100 gram almıştı sadece o yüzden sezeryan oldum bide çatı açılmadı. Çevrendekilere kulak asma onlar her şeyi der sen kendi bildiğinle doktorunun ebenin söyledikleriyle hareket et. Banada çok şey diyen oldu ama ben çoğu şeye karşı çıktım. Gebelikte maalesef fazla ilaç kullanılmıyor ama sezeryandan çıktıktan sonra sürekli ağrı kesici iğne yapmışlardı bana kalçadan. Sende o iğneden isteyebilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.