Sorum var Kizlar bebislerinizi nasil giydiriyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senemt tarafından oluşturulan Kizlar bebislerinizi nasil giydiriyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 963 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bebislerinizi nasil giydiriyorsunuz
Konbuyu başlatan Senemt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bizde bursadayiz burdada cogunlukla yagmurlu ve ruzgarli oluyor o yuzden korkuyorum usuturum diye bide evin ici disarsina gire biraz daha soguk oluyor
Uzun kolluya devam et o zaman güzelim lakin kıyafetleri yavaş yavaş incelt yaza doğru hazırlık olsun vücudu alışsın. Birden tişörte geçmemiş olursun

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Biz Eskişehir’deyiz güneş gitti mi hava buz, ince pamuklu üstüne yelek-polar giydiriyorum arabada güneşte çıkarıyorum.Kıyafetleri yalama oldu çocuğun 😅

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar benim oglum 9 aylik ama ben hala uzun kollu seyler giydiriyorum usur diye havalara belli olmuyor baskalarini goruyorum cocuklari kisokollu tsort ve sort giydiriyorlar benmi abartiyorum
Kızım 4 aylık evin durumuna göre giydiriyorum bizim ev sıcak gece uyuyunca kollu gündüz çoğunlukla tişört genelde evim sıcak 2 güney ve doğu cephe salon güneye bakıyor sıcak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar