Sorum var Kizlar bebislerinizi nasil giydiriyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senemt tarafından oluşturulan Kizlar bebislerinizi nasil giydiriyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 978 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bebislerinizi nasil giydiriyorsunuz
Konbuyu başlatan Senemt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Bizde bursadayiz burdada cogunlukla yagmurlu ve ruzgarli oluyor o yuzden korkuyorum usuturum diye bide evin ici disarsina gire biraz daha soguk oluyor
Bende bursadayim canım aynen ya havalar belli olmuyo bı gun bakıyorsun çok güzel bigun kapali nasıl giydirecegimi şaşırdım ama dün gece çok bunaltıcı bı geceydi banami öyle geldi bilemedim gercide

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Amiinn inşallah biri bitiyor diğeri başlıyor kafam almıyor artık
Seni anlıyorum annesin anne yüreği bide ama bunlar geçer İnsAllah güzel günler gelir bir bakmışsın yusahan anaokulu na gidiyor benim kız bir yaşadı üç yaşında verecem 😒😒 birazda öğretmen ler düşünsum benim kız yaramaz mervem görsen ben genç bir anne değilim oğlumda yaramazdi

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar benim oglum 9 aylik ama ben hala uzun kollu seyler giydiriyorum usur diye havalara belli olmuyor baskalarini goruyorum cocuklari kisokollu tsort ve sort giydiriyorlar benmi abartiyorum
ben 1 aydir kisa kollu sort giydirmeye başladim hava soguyunca uzun giydiriyorum isininca sort kisa kollu giydiriyom
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

hatta şoyle söylim gece yatinca bile sort la yatiriyorum bebegimi uzerine ince pike atiyorum üsudugunu fark ettigim an yorganini atiyorum uzerine
Kizlar benim oglum 9 aylik ama ben hala uzun kollu seyler giydiriyorum usur diye havalara belli olmuyor baskalarini goruyorum cocuklari kisokollu tsort ve sort giydiriyorlar benmi abartiyorum

hatta şoyle söylim gece yatinca bile sort la yatiriyorum bebegimi uzerine ince pike atiyorum üsudugunu fark ettigim an yorganini atiyorum uzerine

Son düzenleme:

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Seni anlıyorum annesin anne yüreği bide ama bunlar geçer İnsAllah güzel günler gelir bir bakmışsın yusahan anaokulu na gidiyor benim kız bir yaşadı üç yaşında verecem 😒😒 birazda öğretmen ler düşünsum benim kız yaramaz mervem görsen ben genç bir anne değilim oğlumda yaramazdi
Hem öyle hemde gurbette tek başımayım annem bile halimize acıyor bu nasıl bişeydi ben hiç görmedim çocuk doğdu doğalı hastaneden çıkmıyor diye. Elimizden geleni yapıyoruz ama boş tabi buna şükür Allah dermansız dert vermesin ama tam bitti derken diğeri patlak veriyor. Benim oğlan da aşırı hiperaktif doktor öyle söyledi bakalım biraz büyüyünce ben neler yapacağım

Allah yardımcın olsun inşallah canm ya neden böyle peki doktorlar ne diyo hastane hastane dolaşmak da sabır işi ya seninde işin zor ya
Doktorlar bişey diyemiyorki güzelim sürekli farklı hastalıklar çıkıyor ortaya onlarda şaşırdı

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Hem öyle hemde gurbette tek başımayım annem bile halimize acıyor bu nasıl bişeydi ben hiç görmedim çocuk doğdu doğalı hastaneden çıkmıyor diye. Elimizden geleni yapıyoruz ama boş tabi buna şükür Allah dermansız dert vermesin ama tam bitti derken diğeri patlak veriyor. Benim oğlan da aşırı hiperaktif doktor öyle söyledi bakalım biraz büyüyünce ben neler yapacağım

Doktorlar bişey diyemiyorki güzelim sürekli farklı hastalıklar çıkıyor ortaya onlarda şaşırdı
Mervem Rabbimden gelene elhamdülillah de devam et o görüyor biliyor oda senin sınavın rabbim dermansız dert vermesin evlat zor tabi benim de etrafımda arkadaşlarım var inan onların sınavları daha zor yusahan mücadeleci bir çocuk inşallah ilerde çakı gibi yakışıkli bir delikanlı olur benim dualarımda keşke yakın oksamda sana destek olabilseydim

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Bende bursadayim canım aynen ya havalar belli olmuyo bı gun bakıyorsun çok güzel bigun kapali nasıl giydirecegimi şaşırdım ama dün gece çok bunaltıcı bı geceydi banami öyle geldi bilemedim gercide
Evet bazen cok bunaltiyor ardindan hemen bi yagmur yapiyor hava soguyor temmuz ayina giricez nerdeyse bi havalar duzelmedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar