Sorum var Kizlar bebislerinizi nasil giydiriyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senemt tarafından oluşturulan Kizlar bebislerinizi nasil giydiriyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 975 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bebislerinizi nasil giydiriyorsunuz
Konbuyu başlatan Senemt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

Ela_1993

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar benim oglum 9 aylik ama ben hala uzun kollu seyler giydiriyorum usur diye havalara belli olmuyor baskalarini goruyorum cocuklari kisokollu tsort ve sort giydiriyorlar benmi abartiyorum
ben igdirdayim 2 gundu hava bozuk ama sicaklik burda cok.ben tsort giydiriyorum.igdirda kalan varsa bilir buranin sicakligini))sen usursen bebekde usur demekdir sana sicaksa bebegede sicakdir

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum bende 1 2 gündür disarda kisa kollu girdiyorum kizim 10 aylik sort giydirdigimde veya elbise halen altina külotlu corap olarak gidiyorum burda da hava sartlari pek belli olmuyor sabah günlük güneşlik öğleden sonra gök gürültülü sağnak yağışlı oluyor ama evin icinde halen ince uzun kolu gidiyorum

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
B
Kizlar benim oglum 9 aylik ama ben hala uzun kollu seyler giydiriyorum usur diye havalara belli olmuyor baskalarini goruyorum cocuklari kisokollu tsort ve sort giydiriyorlar benmi abartiyorum
Burda da havalar soğuk hava güzelse ince tek-katlı üstüne yelek soğuksa altina iki kat üstüne biraz kalın yelek yavaştan alışmaları lazim birden hastalanırlar zamani çocukları uçan kuşun rüzgarından bile etkilenip hasta oluyorlar mübarek bu sene havaları anlamdım yazı görmeden kış geldi

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Valla cnm bende sekiz aylık oğluma uzun kol zıbın ve ince bir uzun kollu sweatshirt giyemiyorum
Altına da külotlu çorap ve ince eşofman Hakkari de hala tam isinmamis

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar