Kızlar belki komik ama ciddi sorucam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Kızlar belki komik ama ciddi sorucam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,299 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar belki komik ama ciddi sorucam
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Anneler belki komiğinize gelicek ama 😂 çok merak ettim bu sabah fark ettim sert birşey dogradiginiz zaman sizde istemsicze karnınızı sıkıyomusunuz bu sabah sucuk doğrarken fark ettim bı zararı olurmu ki 😂

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Onu bilmemde ben dogurdum bir aylık cocugum oldu hayla bebek karnımda zannediyordum yere eğilirken dikkatli eğiliyorum sanki karnımda hayla bebeğim var misgibi gibi biraz zor alıştım öteki çocuklarında hiç böyle olmamıştım bu sonuncu cocugumuda böyle oldu 😂😂

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
B
Anneler belki komiğinize gelicek ama 😂 çok merak ettim bu sabah fark ettim sert birşey dogradiginiz zaman sizde istemsicze karnınızı sıkıyomusunuz bu sabah sucuk doğrarken fark ettim bı zararı olurmu ki 😂
Bak bende nçbirşey doğrarken n komple vücudum oynuyor 😂😂😂😂

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Kız nolcak o kadar sıkmayla 😂😂😂sen hiç büyük abdeste cıkıp zorlamıyon mu 😂😂aynı sey hatta onda daha cok zorluyon 😂😂

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Onu bilmemde ben dogurdum bir aylık cocugum oldu hayla bebek karnımda zannediyordum yere eğilirken dikkatli eğiliyorum sanki karnımda hayla bebeğim var misgibi gibi biraz zor alıştım öteki çocuklarında hiç böyle olmamıştım bu sonuncu cocugumuda böyle oldu 😂😂
Hahaha bende 1 ay yüz üstü yatmamaya özen gösterdim sonra kendi kendime 9 aydır bu anı bekledin ne duruyorsun dedim bu mesajı yazarken yüz üstü yatıyorum 😂😂😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.