Kızlar beta hcg

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AYŞENUR🦋 tarafından oluşturulan Kızlar beta hcg başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 193 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar beta hcg
Konbuyu başlatan AYŞENUR🦋
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Zaten acilde kan
Gerçi sen adet olmuyorsun doğumdan sonra bir yıl sürüyor galiba seninki bekle canim yada acilden kan ver
verdim kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gebelik yok bence canım
Olmadı yarın acile gidip sonucu sorarım kuzum . 5 ile 10 arası diyor bu değer 0.200 küçük yani ama kafam karıştı 🤦🏻‍♀️

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hakkında hayırlısi olsun canım inşallah
Valla varya stres stres birde üstüne mastit oldum çok gerginim 🤦🏻‍♀️. Göğüsümden enfeksiyon akıyor resmen dünden beri ölüyorum 🤦🏻‍♀️. Bana kalsa gebelik yok da işte stres oldu mh insan doktordan duyana kadar rahat etmiyor bugün kadın birde kadın doğuma gözük o kadar sancı boşa değildir belki sprial kaymıştır dedi 🤦🏻‍♀️

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Valla varya stres stres birde üstüne mastit oldum çok gerginim 🤦🏻‍♀️. Göğüsümden enfeksiyon akıyor resmen dünden beri ölüyorum 🤦🏻‍♀️. Bana kalsa gebelik yok da işte stres oldu mh insan doktordan duyana kadar rahat etmiyor bugün kadın birde kadın doğuma gözük o kadar sancı boşa değildir belki sprial kaymıştır dedi 🤦🏻‍♀️
İnşallah yoktur canım sen sakin ol yine de bebeğin kaç aylık şuan evet eğer aklına takıldı ise acile git kadın doğum oluyor orda

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar