Kızlar beta hcg

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AYŞENUR🦋 tarafından oluşturulan Kızlar beta hcg başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,674 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar beta hcg
Konbuyu başlatan AYŞENUR🦋
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Gebelik var mı yok mu ilk kes böyle çıktı normalde 2,5 çıkar hep kafam karıştı
Gebelik yok cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet kuzum perşembe gününe randevu aldım kaydıysa bile çıkarıp yeniden takarlar
Kayma gibi bir durum olsa kanaman olur cinsel ilişki sırasında eşinize batabilir eşiniz bile hisseder. Sen arada bir kontrol et ip yerinde duruyor mu diye

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gebelik yok cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kayma gibi bir durum olsa kanaman olur cinsel ilişki sırasında eşinize batabilir eşiniz bile hisseder. Sen arada bir kontrol et ip yerinde duruyor mu diye
Ya kuzum ben ilk takıldığında da baktım ip elime gelmiyordu ama 1 ay sonraki kontrolde doktor olması gerektiği yerde tam oturmuş dedi. Ocak ayns kontrole gel demişti. Şu sıralar yine baktım ip hala elime gelmiyor. Eşimde sorun yok batma gibi bir şey olmuyor dedi. Yoksa onada söyledim kafam allak bullak

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Ya kuzum ben ilk takıldığında da baktım ip elime gelmiyordu ama 1 ay sonraki kontrolde doktor olması gerektiği yerde tam oturmuş dedi. Ocak ayns kontrole gel demişti. Şu sıralar yine baktım ip hala elime gelmiyor. Eşimde sorun yok batma gibi bir şey olmuyor dedi. Yoksa onada söyledim kafam allak bullak
Stres yapma hiçbir şey olmaz bnde senin gibiyim kafama taktım mi takarım geçen gün gittim doktora batma oluyor kaydı mi acaba diye baktı yok dedi yerinde dedi eşime batma hissi oluyor dedim ip batar dedi

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Stres yapma hiçbir şey olmaz bnde senin gibiyim kafama taktım mi takarım geçen gün gittim doktora batma oluyor kaydı mi acaba diye baktı yok dedi yerinde dedi eşime batma hissi oluyor dedim ip batar dedi
İnsan stres oluyor ya Allah yardımcımız olsun valla bazen kafayı yiyecek gibi oluyorum. Eşimde geri çekilme ile korunuyor gebe kalmazsın stres yapma diyor ama gelde bunu beynime anlat😂

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben anlamadım ip mi geliyor elinize Allah Allah istediğin zaman çıkarılıyor mu

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım ben anlamadım ip mi geliyor elinize Allah Allah istediğin zaman çıkarılıyor mu
Normalde teli yerleştirdikten sonra ipi kesiyorlar belirli bir bölgeden. Eline geliyor ama böyle canını acıtmıyor. Ama kısa da kesiliyor benim ki kısa kesilmiş o yüzden elime gelmiyor. Sen çıkaramazsın yani çıkarırsında doktor eşliğinde çıkarmak daha sağlıklı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar