Kızlar bi bakabilir misiniz ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hamişimm tarafından oluşturulan Kızlar bi bakabilir misiniz ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,227 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlar bi bakabilir misiniz ?
Konbuyu başlatan Hamişimm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 19 haftalık hamileyim. Sağ göğsümden hiç dokunmadığım halde su gelmeye başladı şimdi de portakal sarısı sıvı aktı. Böyle bir şey yaşayan var mı? Neden olur acaba?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bence biraz bende anormallik.. Erken yani kız kardeşime sordum şimdi onda da doğuma yakın olmuş mesela.. Sıkma canını gelir muhakkak 🙏🏻 hatta böyle boşa gideceğine direk bebişin emsin işte bence daha güzel 😊
Orası öyle tabi kuzum da herkesin erkenden gelince tedirgin oluyorum sütüm olmayacak filan diye bide ilk olunca korku sarıyor 😥

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Orası öyle tabi kuzum da herkesin erkenden gelince tedirgin oluyorum sütüm olmayacak filan diye bide ilk olunca korku sarıyor 😥
Hiç korkma ya Allahın izniyle gelir. Uyku ve su dediler kardeşime bi de stres yapmamak lazımmış o da çok etkiliyor diyo. Takmayınca gelmeye başladı dedi kardeşim. Hiç düşünme herşey Allah tan 🙏🏻

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hiç korkma ya Allahın izniyle gelir. Uyku ve su dediler kardeşime bi de stres yapmamak lazımmış o da çok etkiliyor diyo. Takmayınca gelmeye başladı dedi kardeşim. Hiç düşünme herşey Allah tan 🙏🏻
Aynen öyle canım uyku ve su iyi ama stres yapmamak elde değil bakalım bende ne zaman gelecek 😍. Rabbim en iyisini bilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar