Kızlar bi bakabilir misiniz ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hamişimm tarafından oluşturulan Kızlar bi bakabilir misiniz ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,222 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlar bi bakabilir misiniz ?
Konbuyu başlatan Hamişimm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Aynen öyle canım uyku ve su iyi ama stres yapmamak elde değil bakalım bende ne zaman gelecek 😍. Rabbim en iyisini bilir
Gelir cnm illaki. Endişelenme. Hem herkeste daha hamileyken gelicek diye bişey yok bazılarında doğumdan sonra geliyor doğumdan 3 gün sonra felan bazıları daha uzun süre sonra geliyor kızımda hamileyken 4. Ayda gelmeye başlamıştı. Bu hamileliğimde de erken geldi yine (maşa Allah)

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Korkma bakiyimm illa hamileyken sut gelecek dye bisey yok kuzum ben kizima hamilyken hic gelmedi sut falan ama dogumdan 3 gun sonra fışkırdı 🤣 smdiki hamilelgmde de hic gelmedi korkma sen onun sutun inip inmemesyle alakasi yok❤
Orası öyle tabi kuzum da herkesin erkenden gelince tedirgin oluyorum sütüm olmayacak filan diye bide ilk olunca korku sarıyor 😥

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Korkma bakiyimm illa hamileyken sut gelecek dye bisey yok kuzum ben kizima hamilyken hic gelmedi sut falan ama dogumdan 3 gun sonra fışkırdı 🤣 smdiki hamilelgmde de hic gelmedi korkma sen onun sutun inip inmemesyle alakasi yok❤
Ayy içime su serptiniz 😍 valla burda bütün süt postlarinda herkesin erken geldiğini gördükçe stres yapıyordum demek ki normalmiş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gelir cnm illaki. Endişelenme. Hem herkeste daha hamileyken gelicek diye bişey yok bazılarında doğumdan sonra geliyor doğumdan 3 gün sonra felan bazıları daha uzun süre sonra geliyor kızımda hamileyken 4. Ayda gelmeye başlamıştı. Bu hamileliğimde de erken geldi yine (maşa Allah)
Maşallah canım 😍

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ayy içime su serptiniz valla burda bütün süt postlarinda herkesin erken geldiğini gördükçe stres yapıyordum demek ki normalmiş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah canım 😍
Kesinlikle kuzum hiic takilma sen buna hele dogumunu yap bebegin emdikce en gec 3 gune inecektir sütün 😇

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
😍😍 Doğuma daha çok var 22 haftalığız daha rabbim o günleri görmeyi nasip etsin inşallah (cümlemize)🤲🏻
Inan aslinda gecmiyor gbi ama su gibi geciyor kuzum ben daha dun 14 haftaligim diyodum smdi 36 olacaz tadini çıkar 🥰 bebegin dogunca da cok aglak bi bebek olurssa bile (benim kizim gbi) hiic stres yapma tadini cikarmaya bak inan kizim 4 bucuk yasina geldi cok aksi ve zor bi bebekligi olmasina ragmen cok ozluyorum o günleri zaman acımasız her anin keyfine var kafana hicbirseyi takma😇

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Inan aslinda gecmiyor gbi ama su gibi geciyor kuzum ben daha dun 14 haftaligim diyodum smdi 36 olacaz tadini çıkar 🥰 bebegin dogunca da cok aglak bi bebek olurssa bile (benim kizim gbi) hiic stres yapma tadini cikarmaya bak inan kizim 4 bucuk yasina geldi cok aksi ve zor bi bebekligi olmasina ragmen cok ozluyorum o günleri zaman acımasız her anin keyfine var kafana hicbirseyi takma😇
O kadar güzel konuşuyorsun ki insan motive oluyor😍.
Aslında bende öyleyim daha 6 haftalık iken öğrendim ne ara büyüdün diyorum paşama ❤️
Ama zaman elimde olsa daha hızlı geçmesini sağlamak istiyorum buna şükür 😍 rabbim dileyen herkese nasip etsin inşallah 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar