Kızlar bi bakabilir misiniz ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hamişimm tarafından oluşturulan Kızlar bi bakabilir misiniz ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,204 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlar bi bakabilir misiniz ?
Konbuyu başlatan Hamişimm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar 19 haftalık hamileyim. Sağ göğsümden hiç dokunmadığım halde su gelmeye başladı şimdi de portakal sarısı sıvı aktı. Böyle bir şey yaşayan var mı? Neden olur acaba?
Normal canim bendede 18 hafdadan gelmeye basladi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende anormallik var sanırım 22 haftalık oldum hala tık yok 😔
Canini sikma guzelim doguma yakin gelmeye baslar bazen oyle oluyo

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ilk hamileligin olunca haliyle cok merak ediyorsun bir an once dogsun onu oyuncak gbi oyniyim vakit geciriyim istyosn 🤗acaba tipi nasil olacak elleri ayaklari nasil olacak diyosun kucagnda uyutmak istyosun daha neler neler ne hayaller kuruyosun kuzum ❤haklisin tabiki ben ikinciye hamileyim ama ben bile sanki ilk gbi merak ediyorum acaba huyu kizimin bebekligi gbi mi olacak tipi kizima mi benzeyecek buda mi kıvırcık sacli mavi gozlu olacak🤣kardesiyle nasil anlasacaklar kizim bebegi gorunce ne tepki verecek acaba bu dogumum ilkine gore nasil olacak kafamda deli sorular🥰🤭
O kadar güzel konuşuyorsun ki insan motive oluyor😍.
Aslında bende öyleyim daha 6 haftalık iken öğrendim ne ara büyüdün diyorum paşama ❤️
Ama zaman elimde olsa daha hızlı geçmesini sağlamak istiyorum buna şükür 😍 rabbim dileyen herkese nasip etsin inşallah 🤲🏻

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ilk hamileligin olunca haliyle cok merak ediyorsun bir an once dogsun onu oyuncak gbi oyniyim vakit geciriyim istyosn 🤗acaba tipi nasil olacak elleri ayaklari nasil olacak diyosun kucagnda uyutmak istyosun daha neler neler ne hayaller kuruyosun kuzum ❤haklisin tabiki ben ikinciye hamileyim ama ben bile sanki ilk gbi merak ediyorum acaba huyu kizimin bebekligi gbi mi olacak tipi kizima mi benzeyecek buda mi kıvırcık sacli mavi gozlu olacak🤣kardesiyle nasil anlasacaklar kizim bebegi gorunce ne tepki verecek acaba bu dogumum ilkine gore nasil olacak kafamda deli sorular🥰🤭
Aynen yaa artık öyle bir bilinç altima girdi ki bebişim bı babası gibi sarı saçlı yeşil gözlü çocuk görüyorum 😅 bı kendim gibi beyaz tenli siyah saçlı bir çocuk. En çokta kime benzeyecegi düşün ayrintilida bir tane yüz fotosu var diyorum simdien burnu ben çenesi sen diye eşime 😂😂oda gülüyor daha doğuma kadar şekilden şekile girer o diye . Ama değişik bir his böyle bide 6 haftadır haraketlerini hissediyorum sanki beni hissediyor anlıyor gibi onun hakkında konuşsam tekme atıyor elimi nereye koysam oraya vuruyor değişik duygusal bir dönemdeyim ağlasayasim geliyor bana tepki verdiğinde ❣️ en çokta doğum dan sonra onu yanıma getirecekleri günü iple çekiyorum ilk temasimizi ❤️

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Aynen yaa artık öyle bir bilinç altima girdi ki bebişim bı babası gibi sarı saçlı yeşil gözlü çocuk görüyorum 😅 bı kendim gibi beyaz tenli siyah saçlı bir çocuk. En çokta kime benzeyecegi düşün ayrintilida bir tane yüz fotosu var diyorum simdien burnu ben çenesi sen diye eşime 😂😂oda gülüyor daha doğuma kadar şekilden şekile girer o diye . Ama değişik bir his böyle bide 6 haftadır haraketlerini hissediyorum sanki beni hissediyor anlıyor gibi onun hakkında konuşsam tekme atıyor elimi nereye koysam oraya vuruyor değişik duygusal bir dönemdeyim ağlasayasim geliyor bana tepki verdiğinde ❣️ en çokta doğum dan sonra onu yanıma getirecekleri günü iple çekiyorum ilk temasimizi ❤️
Oyyy yerim ben seniii😍❤ daha dur 30. Haftandan sonra nasil vurmaya baslayacak icinde donecek kollarini ayaklarni hissedeceksin benimki smdi yeri daralnca bi geriniyor ayagini seviyorum resmen dışardan 🤣🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Oyyy yerim ben seniii😍❤ daha dur 30. Haftandan sonra nasil vurmaya baslayacak icinde donecek kollarini ayaklarni hissedeceksin benimki smdi yeri daralnca bi geriniyor ayagini seviyorum resmen dışardan 🤣🥰
Yaa o günleri bende iple çekiyorum maşallah çok haraketli bir oğlum var sağolsun her yaptığı şeyi hissediyorum ama vurduğu yeri filan artık karnında belki etsin istiyorum dışarıdan gözle görülecek şekilde kipirdasin istiyorum 😍😍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar