Kızlar Bi bakın pamukçuk mu? 😥😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mart Anneleri kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan Kızlar Bi bakın pamukçuk mu? 😥😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,997 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mart Anneleri
Konu Başlığı Kızlar Bi bakın pamukçuk mu? 😥😥
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arzu Asel

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim sadece sütle besleniyor sice bu pamukçuk mu süt kalıntısı mı?

Ekli dosyalar

• IMG_20220217_140121.jpg
    IMG_20220217_140121.jpg
    2.8 MB · Görüntüleme: 291
  • IMG_20220217_135439.jpg
    IMG_20220217_135439.jpg
    2.9 MB · Görüntüleme: 286

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Ewd kuzum pamukçuk.. benim oqlumda da böyle oldu ben mama weriodum o yüzden her mamadan sonra biberonla aqzına şu hafif sıkıyordum temizliyordu ilerlemedi çok şükür qeçti.. Ama qazlı bezle temizleyebilirsin biraz suya karbonat at qazlı bezle temizle sürekli qeçer inşallah

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Ewd kuzum pamukçuk.. benim oqlumda da böyle oldu ben mama weriodum o yüzden her mamadan sonra biberonla aqzına şu hafif sıkıyordum temizliyordu ilerlemedi çok şükür qeçti.. Ama qazlı bezle temizleyebilirsin biraz suya karbonat at qazlı bezle temizle sürekli qeçer inşallah
Tamam kuzum sağol anlayamadım emmek te istemiyo bu ara

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Yaaa sen çok tatlısın çok teşekkür ederim canımın içi nasıl bebeğimin ağzını açıcağımıda öğrenmiş oldum💋💋💋💋
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Pamukçuk canını acıtıyor ondandır canım bir an önce başla ki emmeden de wazqeçmesin.. çok qeçmiş olsun
Sağol canım beni. İyiki size sordum ya
Pamukçuk canını acıtıyor ondandır canım bir an önce başla ki emmeden de wazqeçmesin.. çok qeçmiş olsun

Sybm

Guest
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar