Kızlar Bi bakın pamukçuk mu? 😥😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mart Anneleri kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan Kızlar Bi bakın pamukçuk mu? 😥😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,011 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mart Anneleri
Konu Başlığı Kızlar Bi bakın pamukçuk mu? 😥😥
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arzu Asel

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Sağol kuzum benimm böyle zorla dilini çıkartmaya çalışınca fazla güzel çıkmaış🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Temizlemeye başladım cnm sağol kuzum benim 💜💜

Temizlemeye başladım cnm sağol kuzum benim 💜💜

Bende silmeye başladım kuzum kaç gündür ağlayarak zorla emdiriyodum belkide bundan kaynaklı
Evet gülüm süt kalintilari bebeklerin ağızlarında kalrsa ekşime yapar bebekler süt icemezler ondan dolayı her beyazladiginda temizle yavaş yavaş canm ☺️

Evet gülüm süt kalintilari bebeklerin ağızlarında kalrsa ekşime yapar bebekler süt icemezler ondan dolayı her beyazladiginda temizle yavaş yavaş canm ☺️
Hıı bide hergun silme beyazladikca sil gülüm

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Canm sağlık ocağına götür doktor bunun için damla veriyor 1.2 günde geçiyor çoğalmadan git bence benim kızımda ve yeğenimde de olmuştu artıyor hep damla kullandık öyle geçti
Gulum ben 3 tane çocuk böyle büyüttüm ve benim bebeğim 3 aylik onada yapıyoruz eğer bişey olsaydı zaten bunu söylemezdim ilk yapişta bebek ağliyo ama ikinci üçüncü yapısında artık ağlamiyolar bile misal ben oyun oynaya oynaya temizliyorum ben temizledikce o gulumsuyo bana canını acitmadigin sürece ağlamaz

Günde 1 kere silsem zararlımı acaba canım?
Dediğim gibi hergun yapma gülüm bugün yaparsan 4 5 güne anca yine öyle beyazlar haftada bir yada Bilemedin 2 yap gülüm

Dediğim gibi hergun yapma gülüm bugün yaparsan 4 5 güne anca yine öyle beyazlar haftada bir yada Bilemedin 2 yap gülüm ilk yaptığında ağlar biraz ama sonra bebekler rahatladigimi anladığı an hoşuna gider misal ben oyun oynarken yapiyom ben yaptıkça bebeğim gulumsuyo Anlamiyo bile yaptığımı

Dediğim gibi hergun yapma gülüm bugün yaparsan 4 5 güne anca yine öyle beyazlar haftada bir yada Bilemedin 2 yap gülüm ilk yaptığında ağlar biraz ama sonra bebekler rahatladigimi anladığı an hoşuna gider misal ben oyun oynarken yapiyom ben yaptıkça bebeğim gulumsuyo Anlamiyo bile yaptığımı

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank

Gulum ben 3 tane çocuk böyle büyüttüm ve benim bebeğim 3 aylik onada yapıyoruz eğer bişey olsaydı zaten bunu söylemezdim ilk yapişta bebek ağliyo ama ikinci üçüncü yapısında artık ağlamiyolar bile misal ben oyun oynaya oynaya temizliyorum ben temizledikce o gulumsuyo bana canını acitmadigin sürece ağlamaz

Dediğim gibi hergun yapma gülüm bugün yaparsan 4 5 güne anca yine öyle beyazlar haftada bir yada Bilemedin 2 yap gülüm

Tamam bitanem çok teşekkür ederim Allah razı olsun 🦋

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar