Kizlar bi sorum olacak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Mira nehir tarafından oluşturulan Kizlar bi sorum olacak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,040 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kizlar bi sorum olacak
Konbuyu başlatan Mira nehir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Arkadasim hamile doktor demis ki rahim agzinda kanama olmus demis böyle bsy basina gelen var mi ? Riskli bsy mi çok korkuyor bsy olur diye??
Doktor bir şey demis mi bende de oldu bir ara ama doktorum direk ilişkiye mi girdin diye sormuştu yani eğer ilişkiye girdi ise normal bir durum canım daha dikkatli olsun ilişki sırasında

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Dusuk flan olur mu yani cnm basit bsy mi endise etmesine gerek var mi ?
Kaç haftalık canım doktoru eğer bir sıkıntı olsa derdi bana ilk haftalar oldu doktorum ilişki yasak demişti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç haftalık canım doktoru eğer bir sıkıntı olsa derdi bana ilk haftalar oldu doktorum ilişki yasak demişti
Doktoruna sormamıs mi hocam kötü bir şey mi yada kanama neden diye belki onun ilişki yüzünden olmamıştır herkeste aynı sebepten olmaz

Rahim ağzındaki değişiklikler; Gebe kaldığınız zaman, rahim ağzındaki kan miktarında ve kan akımında artış olur. Böylece bu bölgede, cinsel ilişki veya karın egzersizleri gibi olaylardan sonra hafif kanama olasılığı meydana gelir. Gebelikteki bu tip kanamalar genellikle normaldir.

Son düzenleme:

Mira nehir

Kayıtlı Üye
rank

Doktoruna sormamıs mi hocam kötü bir şey mi yada kanama neden diye belki onun ilişki yüzünden olmamıştır herkeste aynı sebepten olmaz
Korkulacak bsy yok simdilik demis progrstan kullan demis her ihtimale karsi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank

Mira nehir

Kayıtlı Üye
rank
Evet kuzum banada ilişki yasak deyip prosgtan verdi kanama durunca bırak demişti 1 hafta kullanıp bırakmistim

Dikkat etsin yinede
Soylerim kuzum insallah bsy olmaz. Sende tekrar oldumu öyle rahim agzi kanama gectimi bide hamileliginde sikinti oldumu herangi birsy

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Soylerim kuzum insallah bsy olmaz. Sende tekrar oldumu öyle rahim agzi kanama gectimi bide hamileliginde sikinti oldumu herangi birsy
Şimdi kuzum şuan erken doğum riskim var ama onunla alakli mi bilemem 29 haftaligim ve 2 hafta önce anı kanama yzuunden yattım ve sancı yüzünden ama kanama neden oldu bilinmiyor bununla alakası olduğunu sanmıyorum Ne olur ne olmaz dikkat etsin herkeste aynı olamaz içini rahat tutsun benim ilk haftadan sonra hic olmadı daha doğrusu 27. Haftaya kadar hiç olmamıştı

Şöyle bir şeyde var o kanma olduğunda bende düşük tehlikesi hiç olmadı doktorum sadece ilaç verip 1 ay ilişkiye girme dedi ama Allah şükür düşük tehlike yoktu. Erken doğum riski de zaten kanamadan nerdeyse 17 hafta sonra ortaya çıktı

Son düzenleme:

Mira nehir

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi kuzum şuan erken doğum riskim var ama onunla alakli mi bilemem 29 haftaligim ve 2 hafta önce anı kanama yzuunden yattım ve sancı yüzünden ama kanama neden oldu bilinmiyor bununla alakası olduğunu sanmıyorum Ne olur ne olmaz dikkat etsin herkeste aynı olamaz içini rahat tutsun benim ilk haftadan sonra hic olmadı daha doğrusu 27. Haftaya kadar hiç olmamıştı

Şöyle bir şeyde var o kanma olduğunda bende düşük tehlikesi hiç olmadı doktorum sadece ilaç verip 1 ay ilişkiye girme dedi ama Allah şükür düşük tehlike yoktu. Erken doğum riski de zaten kanamadan nerdeyse 17 hafta sonra ortaya çıktı
Anladim kuzum saol soylerim ben senin soyledigin sekilde :)

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Anladim kuzum saol soylerim ben senin soyledigin sekilde :)
Korkmasın ama kuzum sende korkutmaa benim erken doğumu söyleyip herkes dediğin gibi bir olmaz doktoru sıkıntı yok dedi ise sıkıntı olmaz ilacıni güzel ve düzenli bir şekilde kullansın kontrollerini aksatmasin rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 cümlemizde sağ salim kavusalim miniklere 🤲🏻❤️

Tüm sayfalar yüklendi.