Kızlar bibakarmısınız hele

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Nisaa tarafından oluşturulan Kızlar bibakarmısınız hele başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,230 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bibakarmısınız hele
Konbuyu başlatan Nisaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220724-064845_Gallery.jpg
    Screenshot_20220724-064845_Gallery.jpg
    155.2 KB · Görüntüleme: 65

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank
Doktora gidecekti te 3 aydır randevuda alamıyor salık ocagında gitmiş oradaki Dr uyuza benziyor demiş Dr ilaç vermişya hiç faydası olmadı diyor cocugada seper diye korkuyor bacım

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim bacım uyuzza yakalanmışta ona hangikıram fayda eder bilgisi olan yazabilirim bide 2 yaşında bebegivar
Gecmiş olsun cnm o hastalık bulaşıci bebeğe de geçer evdeki herkese de onun için randevu beklemesin direk acile gitsin cnm doktor karışım yapılacak bir ilac veriyor bizde olmuştuk bir sene sürdü resmen tamamen temizlenmek o karışımı eczane de biliyor kavrengi oluyor rengi kuzum üç gün gece gündüz onu kullanması lazım her yerine sürüp su degdirmemesi lazım daha sonra da yaşadığı yerdeki herseyi ama herseyi yikamasi lazım üç günlük tedavi sürecin de tek bir odada kalsın cnm o odayı da tedavisi bitince tamamen yıkar temizlr yoksa dokunduğu her yere şuan bulasiyordur cnm cok zor be kötü bir durum o ben çok çektim cnm cok geçmiş olsun balım hemen doktora gidip tedavisine başlasin bebise de geçerse çok zor temizlenmesi bide tedaviden sonra kükürtlü sabunlar kullansın cnm cok gecmis olsun kuzum

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Saol canım da kardeşim de 4 beşkere acile gitti kaşinti için igne yaptılar acildeki Dr larda anlamadı ne oldugunu cildiye ye rande vu allın gidin diyorlar orayada randevu alamıyoz
Acildeki doktora söylesin kuzum karışım uyuz ilacı varmış diye bize de acilden yazmışlardi cnm bende kaç kere acile gittim önce iğne vurup gönderdiler kesin sonuç değil iğne kuzum geçici dediğim gibi o karışımı yaptırsın alsın eczaneler de biliyor cnm söylesin hemen yapıp veriyorlar çok etkili ve üç gün kullanıyor kesin sonuç cnm

Tüm sayfalar yüklendi.