Kizlar bir fikrim var sizce

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Sibell. tarafından oluşturulan Kizlar bir fikrim var sizce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 791 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kizlar bir fikrim var sizce
Konbuyu başlatan Sibell.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ben süt olsun diye çok şekerli yiyip içiyorum bir zararı olurmu ozlem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nerelisin dedim bu arkadaşa tropzon dedi
Yok canım Bnm ise yarıyor bulgur da yarıyor kimyon anason çayı ve gazda uykuda da iyi canım ama şekerin varsa dikkat et yoksa tüket bende hep şekerli yedim ki sütüm olsun diye cnm bnm

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Nrml yani sizin gibi burdan birisi konuştuk bu
Haa o anlattı o zmn sanaa
Yok canım Bnm ise yarıyor bulgur da yarıyor kimyon anason çayı ve gazda uykuda da iyi canım ama şekerin varsa dikkat et yoksa tüket bende hep şekerli yedim ki sütüm olsun diye cnm bnm
Evet okdum bugun cnm

Sırdaş değil sizin gibi birisi oda yani
He kim hangisi

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Yok şekerim yok iftarı açınca tatlı meyve suyu pasta ne bilim eline ne geçerse yiyorum içiyorum sabaha kadarda emziriyorum

Sırdaş değil sizin gibi birisi oda yani
Sibel kaç yasindasin

Dimi2121

Kayıtlı Üye
rank
Grup kuracak kadar ileriye gitmek ne kadar doğru acaba burda çok samimiyet fazla zarara yol açtı son zamanlarda en mantıklı olan herkes derdini sorusunu paylaşır cevabını alır ilerisi olmaz burası sanal bir ortam herkes birbirine uzak ki yakın olsa bile ne kadar güvenip insanlar bir araya gelebilir yaşadığımız bu zamanda..

Bide sen yeni üyesin ve direk gurup kurmak istemen düşündürücü 🤔
Kesinlikle katılıyorum sana cnm

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Yok şekerim yok iftarı açınca tatlı meyve suyu pasta ne bilim eline ne geçerse yiyorum içiyorum sabaha kadarda emziriyorum
He o da normal canım ancak bizimklr de öyle tatlı meyve meyve suyu çikolata bir ton şey yiyor oruçtan ve sen emziriyorsunda normal bolca su iç su süt yapar çikolata çok çok çok aşırı yenirse bebekte kusma ve gaz yapabilir o kadar çok emziriyorsun dermanım da kalmaz ye ki kendine gel cnm

Kesinlikle katılıyorum sana cnark

Arkadaşın iyi birisi mi canım ?

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar