Kizlar bir sorum olacak yardimci olursanız sevinirim 🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlemtrhn tarafından oluşturulan Kizlar bir sorum olacak yardimci olursanız sevinirim 🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,485 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bir sorum olacak yardimci olursanız sevinirim 🤗
Konbuyu başlatan Özlemtrhn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Özlemtrhn

Kayıtlı Üye
rank
Slm kizlar bayram tatline memlekete gitmek istiyoruz eşimle farklı bir şehir de yaşıyoruz. Kızım o zaman tam 3 Aylin olacak kolik bir bebek acaba kızın düzeni bozulur mu şuan sürekli başındayım ama memlekette eşimin benim ailemiz com geniş kucaktan kucağa gider eşimin anlattigi kadarıyla bir sürü misafirliklere de gideceğiz çok kararsızım.sizce ne yapmalıyım

Mâriye

Kayıtlı Üye
rank
Dikkat etmezseniz düzeni bozulur. Uyku saatlerine sadık kalın, misafirler için taviz vermeyin. Kucaktan kucağa gezmesine de izin vermeyin. Korkuyor deyin, bebeğinizi kalabalık ortamlara sokmayın. Bebeğin her huzursuz oluşunda odanıza gidin, kapınızı da kilitleyin. Bebeğinizin annesi sizsiniz, kimsenin bebeğinize karışmasına izin vermeyin. Bebeğinizi korumak zorunda olduğunuzu da unutmayın.

Özlemtrhn

Kayıtlı Üye
rank
Dikkat etmezseniz düzeni bozulur. Uyku saatlerine sadık kalın, misafirler için taviz vermeyin. Kucaktan kucağa gezmesine de izin vermeyin. Korkuyor deyin, bebeğinizi kalabalık ortamlara sokmayın. Bebeğin her huzursuz oluşunda odanıza gidin, kapınızı da kilitleyin. Bebeğinizin annesi sizsiniz, kimsenin bebeğinize karışmasına izin vermeyin. Bebeğinizi korumak zorunda olduğunuzu da unutmayın.
Söylediğin herşeyi bende düşünüyorum ama yapamadan edeemzsem die dusunuyirim.esim ve benim ailem sürmeli kızım için gelin görelim kızı diip diyorlar 1 yıldır memelekete gitmedik çok ısrar ettikleri için düşündüm ama kararsız kaldım tesekkuler fikirlerin için

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Slm kizlar bayram tatline memlekete gitmek istiyoruz eşimle farklı bir şehir de yaşıyoruz. Kızım o zaman tam 3 Aylin olacak kolik bir bebek acaba kızın düzeni bozulur mu şuan sürekli başındayım ama memlekette eşimin benim ailemiz com geniş kucaktan kucağa gider eşimin anlattigi kadarıyla bir sürü misafirliklere de gideceğiz çok kararsızım.sizce ne yapmalıyım
Kuzum ya kıyamam kendine sıkıntı yapma hepsi sıkıntıdan oluyor tabi ki takma kafana lütfen bebeğini düşün lütfen🥰

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kucaktan kucağa da gezmesin yaa daha çok ufak mikrop kapar hasta olur ve bence düzeni de bozulur sonuçta başka yerde kendi normalinize sadık kalamazsiniz ki 🙄. Daha çok ufak uyku yeme saatlerini korursaniz belki sıkıntı olmaz ama kucaktan kucağa gezmesin kıyamam ona ☺️☺️

Özlemtrhn

Kayıtlı Üye
rank
Kucaktan kucağa da gezmesin yaa daha çok ufak mikrop kapar hasta olur ve bence düzeni de bozulur sonuçta başka yerde kendi normalinize sadık kalamazsiniz ki 🙄. Daha çok ufak uyku yeme saatlerini korursaniz belki sıkıntı olmaz ama kucaktan kucağa gezmesin kıyamam ona ☺️☺️
Benim kızım kendi evimizde bile odasından başka yerde yatmıyor gozleri balon gibi şişiyor agliyir odaya goturmezsem yatmaz bı de babası ile bizim düğün fotumuz var asılı ona bakıp uyuması lazım onu cevirsek bile kafasını çevirip fotoya bakio😂😂odaya ilk girdigimizde o duavara bakar fotoyu görünce beşiğinde hemen yatar 😂😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Benim kızım kendi evimizde bile odasından başka yerde yatmıyor gozleri balon gibi şişiyor agliyir odaya goturmezsem yatmaz bı de babası ile bizim düğün fotumuz var asılı ona bakıp uyuması lazım onu cevirsek bile kafasını çevirip fotoya bakio😂😂odaya ilk girdigimizde o duavara bakar fotoyu görünce beşiğinde hemen yatar 😂😂
Maşallah kuzum

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Ben olsam gitmem cnm ne anlayacan küçük çocukla sen cekecenzahmetine bence biraz daha büyüsun hic Olmaz sa rahat edersin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar