Kizlar bir sorum olacak yardimci olursanız sevinirim 🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlemtrhn tarafından oluşturulan Kizlar bir sorum olacak yardimci olursanız sevinirim 🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,491 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bir sorum olacak yardimci olursanız sevinirim 🤗
Konbuyu başlatan Özlemtrhn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım kendi evimizde bile odasından başka yerde yatmıyor gozleri balon gibi şişiyor agliyir odaya goturmezsem yatmaz bı de babası ile bizim düğün fotumuz var asılı ona bakıp uyuması lazım onu cevirsek bile kafasını çevirip fotoya bakio😂😂odaya ilk girdigimizde o duavara bakar fotoyu görünce beşiğinde hemen yatar 😂😂
Yaa yerim ben onu minicik tosbik 🥰🥰🧿🧿🧿 bebisler alıştığından zor geçiyor 🥰🥰 fotoğrafı da alıp gitmek lazım demek ki gidilen her yere 😂😂💞💞💞

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Slm kizlar bayram tatline memlekete gitmek istiyoruz eşimle farklı bir şehir de yaşıyoruz. Kızım o zaman tam 3 Aylin olacak kolik bir bebek acaba kızın düzeni bozulur mu şuan sürekli başındayım ama memlekette eşimin benim ailemiz com geniş kucaktan kucağa gider eşimin anlattigi kadarıyla bir sürü misafirliklere de gideceğiz çok kararsızım.sizce ne yapmalıyım
Bende bebegim 3 ayliken azerbaycana gidecem şuan rusiyada yašiyoruz insaallah duzenu pozulmaz

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Slm kizlar bayram tatline memlekete gitmek istiyoruz eşimle farklı bir şehir de yaşıyoruz. Kızım o zaman tam 3 Aylin olacak kolik bir bebek acaba kızın düzeni bozulur mu şuan sürekli başındayım ama memlekette eşimin benim ailemiz com geniş kucaktan kucağa gider eşimin anlattigi kadarıyla bir sürü misafirliklere de gideceğiz çok kararsızım.sizce ne yapmalıyım
Beni de eşim öyle kandırdı ama maleceğiz hiç öyle olmadı herkes yarım saat alır sever oynar rahat ederiz diyordu ama benim bebeğim iyice huzursuz oldu sevmek isteyen herkesi yabancı gördü iyice zindan oldu bana tatil umarım size olmaz

Özlemtrhn

Kayıtlı Üye
rank
Beni de eşim öyle kandırdı ama maleceğiz hiç öyle olmadı herkes yarım saat alır sever oynar rahat ederiz diyordu ama benim bebeğim iyice huzursuz oldu sevmek isteyen herkesi yabancı gördü iyice zindan oldu bana tatil umarım size olmaz
Eşim de aynısını diyor alırlar sende biraz rahat edersin die.yani düşündüğümuz gibi olmuyor tesekkuler canim.peki dönüşte evde nasıl oldu düzenini sağladınız mi tekrardan zorlandi mi

Mâriye

Kayıtlı Üye
rank
Eşim de aynısını diyor alırlar sende biraz rahat edersin die.yani düşündüğümuz gibi olmuyor tesekkuler canim.peki dönüşte evde nasıl oldu düzenini sağladınız mi tekrardan zorlandi mi
Düzen bozulunca tekrar eskiye dönmesi minimum bir kaç günü hatta bir haftayı bulabilir.

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
As cnm git tabi ama bebeğinin uyku saatleri neyse o şekilde devam et.. bebeğin kalablik ortamda görsün 😍☺️ her türlü ortam alışsın tabi elden ele fazla verme de bebeğini

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Şahsen ben olsam gitmezdim yani çocuğun uyku düzenini filsn geçtim ,hava değişimi vs hastalık insanı korkutuyor. Çok özleyen varsa kendi gelsin der otururum evimde 🤭🤭

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Bu korona tam gecmemisken ben cesaret edip gidemezdim şahsen tamam ailesininde görmeye hakkı var torunları ama hadi 1.derece akraba neyse misafirlik falan bence uzak dur kaçın derim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar