K覺zlar bir sorum var yine bu ara bitmeyen sorular覺m var 丹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk覺nda Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe儭 taraf覺ndan oluturulan K覺zlar bir sorum var yine bu ara bitmeyen sorular覺m var 丹 bal覺kl覺 konuyu okuyorsunuz. Bu konu imdiye dek 555 kez g繹r羹nt羹lenmi, 22 yorum ve 3 tepki puan覺 alm覺t覺r...
Kategori Ad覺 Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Bal覺覺 K覺zlar bir sorum var yine bu ara bitmeyen sorular覺m var 丹
Konbuyu balatan Ayshe儭
Balang覺癟 tarihi
Cevaplar
G繹r羹nt羹leme
襤lk mesaj tepki puan覺
Son Mesaj Yazan Berenin Annesi 儭

Ayshe儭

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
14 ubat 2022
Bug羹n 癟ocuk doktoruna da gittik a覺r覺 kusmas覺 var 癟羹nk羹. Neyse kan idrar falan al覺nd覺 idrar覺 veremedik o ayr覺 ve kan sonu癟lar覺 iyi dedi doktor fakat D vitaminini keselim dedi bu durumu yaayan var m覺 kalsiyum ve fosfor y羹ksek 癟覺km覺 bir s羹re D vitaminini keselim bir ay sonra yeniden kan al覺p bakal覺m dedi. Kan覺 da 9.6 gibi biey 癟ok d羹羹k di mi 朮

Gamze H羹meyra

歹HMEYRAM歹
Y繹netici
Mod
rank
Kat覺l覺m
25 Mart 2022
Bug羹n 癟ocuk doktoruna da gittik a覺r覺 kusmas覺 var 癟羹nk羹. Neyse kan idrar falan al覺nd覺 idrar覺 veremedik o ayr覺 ve kan sonu癟lar覺 iyi dedi doktor fakat D vitaminini keselim dedi bu durumu yaayan var m覺 kalsiyum ve fosfor y羹ksek 癟覺km覺 bir s羹re D vitaminini keselim bir ay sonra yeniden kan al覺p bakal覺m dedi. Kan覺 da 9.6 gibi biey 癟ok d羹羹k di mi 朮
ok ge癟mi olsun can覺m yaa kiyamam bebise

Kayra'n覺n Annesi

Kayra Ate
Y繹netici
Mod
rank
Kat覺l覺m
15 Ekim 2021
Olmas覺 gereken o zaten kuzum kan deerinin kayrada biliyorum biz 3 ay boyunca o lan deerinin 9 a 癟覺kmas覺n覺 bekledik hematoloji doktorumuz bebekler de 9 kan deeri iyi demek b羹y羹kler de bu deer 12 olmal覺 癟ocuklar da ise 9 demiti korkma kan deeri doktorun sorun yok dedi ise yoktur.

Ayshe儭

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
14 ubat 2022
ok ge癟mi olsun can覺m yaa kiyamam bebise
Teekk羹r ederim can覺m bug羹n o kadar alad覺 ki baya uyudu geldik uyudu uyand覺 y覺kad覺m onu masaj yapt覺m yine uyudu h璽l璽 uyuyor
Mesaj覺n覺z bir 繹nceki mesaj ile otomatik birletirildi

Olmas覺 gereken o zaten kuzum kan deerinin kayrada biliyorum biz 3 ay boyunca o lan deerinin 9 a 癟覺kmas覺n覺 bekledik hematoloji doktorumuz bebekler de 9 kan deeri iyi demek b羹y羹kler de bu deer 12 olmal覺 癟ocuklar da ise 9 demiti korkma kan deeri doktorun sorun yok dedi ise yoktur.
12 bu癟uk ya normali dedim baya kan覺 yok yavrumun d vitaminini kesme konusu biraz can覺m覺 s覺kt覺 ama sal覺k oca覺 doktoruna sordum bir ay kesip bakal覺m dedi

Gamze H羹meyra

歹HMEYRAM歹
Y繹netici
Mod
rank
Kat覺l覺m
25 Mart 2022
Teekk羹r ederim can覺m bug羹n o kadar alad覺 ki baya uyudu geldik uyudu uyand覺 y覺kad覺m onu masaj yapt覺m yine uyudu h璽l璽 uyuyor

12 bu癟uk ya normali dedim baya kan覺 yok yavrumun d vitaminini kesme konusu biraz can覺m覺 s覺kt覺 ama sal覺k oca覺 doktoruna sordum bir ay kesip bakal覺m dedi
K覺z tekerleme mi yazd覺n

K覺z tekerleme mi yazd覺n
Rica ederim can覺m benim 歹

Kayra'n覺n Annesi

Kayra Ate
Y繹netici
Mod
rank
Kat覺l覺m
15 Ekim 2021

O benimde kafam覺 kar覺t覺rd覺 kuUm d vitamini 癟ok 繹nemli nas覺l kesiyor bebein bilgildaginin toplamas覺n覺 sal覺yor o ila癟 bence g羹nde ka癟 damla veriyorsab baya azalt ama kesme derim

Ayshe儭

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
14 ubat 2022
O benimde kafam覺 kar覺t覺rd覺 kuUm d vitamini 癟ok 繹nemli nas覺l kesiyor bebein bilgildaginin toplamas覺n覺 sal覺yor o ila癟 bence g羹nde ka癟 damla veriyorsab baya azalt ama kesme derim
Anlamad覺m ki gittim sal覺k oca覺na doktorumuza da sordum keselim bir ay kadar kullanma dedi kalsiyumu y羹ksekmi fosfor y羹ksekmi bu y羹zden d vitaminini kes bir ay sonra yeniden test yapal覺m dedi. D vitamini fazla olunca b覺ng覺ldak erken kapan覺rm覺s o da beyin geliimini etkilermis 繹yle dedi. Boyu 癟ok uzam覺 50 cm domutu 60 cm olmu kilosuda 5300 acaba doduu kilodan m覺 hesaplan覺yor kilosu yoksa zay覺fl覺yor ya doduktan sonra mesela bizimki 3750 dodu 3580 oldu a覺r覺 kusuyor ama emiyor daha g繹s羹mde iken s羹t羹n bir k覺sm覺n覺 癟覺kar覺yor hem kendi 羹st羹 hem benim 羹st羹m hep s羹t 朮 imdi emzirdim yine ayn覺

Kayra'n覺n Annesi

Kayra Ate
Y繹netici
Mod
rank
Kat覺l覺m
15 Ekim 2021
Anlamad覺m ki gittim sal覺k oca覺na doktorumuza da sordum keselim bir ay kadar kullanma dedi kalsiyumu y羹ksekmi fosfor y羹ksekmi bu y羹zden d vitaminini kes bir ay sonra yeniden test yapal覺m dedi. D vitamini fazla olunca b覺ng覺ldak erken kapan覺rm覺s o da beyin geliimini etkilermis 繹yle dedi. Boyu 癟ok uzam覺 50 cm domutu 60 cm olmu kilosuda 5300 acaba doduu kilodan m覺 hesaplan覺yor kilosu yoksa zay覺fl覺yor ya doduktan sonra mesela bizimki 3750 dodu 3580 oldu a覺r覺 kusuyor ama emiyor daha g繹s羹mde iken s羹t羹n bir k覺sm覺n覺 癟覺kar覺yor hem kendi 羹st羹 hem benim 羹st羹m hep s羹t 朮 imdi emzirdim yine ayn覺
Maallah kuzum doduu kilodan hesaplan覺yor ama sen yinede verdii kiloyu da 繹yle bizi. Kayrada 300 gram vermiti ben hep ilk fogum kilosunu sonrada d羹t羹羹 kiloyu s繹yl羹yordum

Ulduz.kiz anesi嗯

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
23 Austos 2021
Kan degerinde sorun yok dediyse korkma d vit bende 1 ay kesmidim vermiyordum kizima

Berenin Annesi 儭

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
10 Ekim 2021
Kan deeri normal diye biliyorum can覺m, D vitaminin niye kesti acaba anlamad覺m

T羹m sayfalar y羹klendi.

Son mesajlar