Kızlar bir sorum var yine bu ara bitmeyen sorularım var 🤦

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar bir sorum var yine bu ara bitmeyen sorularım var 🤦 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 918 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bir sorum var yine bu ara bitmeyen sorularım var 🤦
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kan değeri normal diye biliyorum canım, D vitaminin niye kesti acaba anlamadım
Kalsiyum ve fosfor yüksek çıkmış ondan D vitaminini keselim dedi sağlık ocağı doktoru da onayladı bir ay kesip yine test yapalım dedi 🙄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah kuzum doğduğu kilodan hesaplanıyor ama sen yinede verdiği kiloyu da şöyle bizi. Kayrada 300 gram vermişti ben hep ilk fogum kilosunu sonrada düştüğü kiloyu söylüyordum
Dün emzirme odasında nedense oğlumu prematüre zannettiler anlamadım zayıf mı sence bir buçuk ayda doğum kilosunun üstüne 1450 gram eklemiş 10 cm boy eklendi 😳🙄 doktorda kilosu boyu çok iyi ondan kusmasını pek takılmıyorum dedi

Kan degerinde sorun yok dediyse korkma d vit bende 1 ay kesmişdim vermiyordum kizima
Kesiliyor yani di mi acaba benim beslenmemle alakalı mı kalsiyum ve fosforu yüksek çıktı anlamadım

Kalsiyum ve fosfor yüksek çıkmış ondan D vitaminini keselim dedi sağlık ocağı doktoru da onayladı bir ay kesip yine test yapalım dedi 🙄

Dün emzirme odasında nedense oğlumu prematüre zannettiler anlamadım zayıf mı sence bir buçuk ayda doğum kilosunun üstüne 1450 gram eklemiş 10 cm boy eklendi 😳🙄 doktorda kilosu boyu çok iyi ondan kusmasını pek takılmıyorum dedi

Kesiliyor yani di mi acaba benim beslenmemle alakalı mı kalsiyum ve fosforu yüksek çıktı anlamadım
Hayırlısı olsun inşallah kuşummmm ayşem❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Aman bakma millete senin moralini bzomak için demislerdir. Milletin ağzı torba değil sen oğlunu ayından büyük şöyle iyide ben öyle yapıyorum 4 ise 5 diyorum gören zaten kayraya 6 mi filan diyor . Onlar da Ahmet Akif tonton diye cekememitaie

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı olsun inşallah kuşummmm ayşem❤️
İnşallah canım sağolasın ❤️💜😍🥰

Aman bakma millete senin moralini bzomak için demislerdir. Milletin ağzı torba değil sen oğlunu ayından büyük şöyle iyide ben öyle yapıyorum 4 ise 5 diyorum gören zaten kayraya 6 mi filan diyor . Onlar da Ahmet Akif tonton diye cekememitaie
Canımsın Ayşem yaa 😍😍🥰🥰❤️💜

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
Bugün çocuk doktoruna da gittik aşırı kusması var çünkü. Neyse kan idrar falan alındı idrarı veremedik o ayrı 😬 ve kan sonuçları iyi dedi doktor fakat D vitaminini keselim dedi 😳 bu durumu yaşayan var mı kalsiyum ve fosfor yüksek çıkmış bir süre D vitaminini keselim bir ay sonra yeniden kan alıp bakalım dedi. Kanı da 9.6 gibi bişey çok düşük di mi 🥺
Kuzum ya bizim de aşırı kusuyor normal diyip dr bile hiç sormadık acaba söylesek mi ya bilemedim çişini yaparken zorlanıyor diyorum nerden biliyorsun diyor ya sinir bozucular 😤

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ya bizim de aşırı kusuyor normal diyip dr bile hiç sormadık acaba söylesek mi ya bilemedim çişini yaparken zorlanıyor diyorum nerden biliyorsun diyor ya sinir bozucular 😤
Geçmiş olsun canım ben götürdüm çünkü aşırı kusuyor bu kusmalar kilo almasına bile engelmis reflü büyük ihtimalle seninkide ama tabi doktorlar yinede araştırıp kusma sebebi konusunda emin olmak istiyor 🥺 ya kusan bebeğe bakmak çok zor sürekli emiyor çünkü kusuyor midesi boşalıyor yine emiyor yine kusuyor zoruma giden bir dünya süt emiyor ve kusup o sütleri çıkarıyor gidiyor o sütler 😟😟

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar