Sorum var Kızlar Biraz Korktum da Size Danışmak İstedim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nisa Elanur tarafından oluşturulan Kızlar Biraz Korktum da Size Danışmak İstedim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 635 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar Biraz Korktum da Size Danışmak İstedim
Konbuyu başlatan Nisa Elanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nisa Elanur
Bebegin hareketlerini rahmin bir iki parmak üzerinde hissediyorum sizce ayakları mi yoksa aşağıya mi iniyor şuan tam 31+0 haftalığız . Ablası 37 haftalık doğmuştu
Ay cnm bende öyleyim tm rahminde hisediyom.tekme falan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebegin hareketlerini rahmin bir iki parmak üzerinde hissediyorum sizce ayakları mi yoksa aşağıya mi iniyor şuan tam 31+0 haftalığız . Ablası 37 haftalık doğmuştu
Bende 31 haftalık 3 gün aynı senin gibiyim küçük sancı geliyor ağrım var sende varmi

Bende 31 haftalık 3 gün aynı senin gibiyim küçük sancı geliyor ağrım var sende varmi

Nisa Elanur

Kayıtlı Üye
rank
Ay cnm bende öyleyim tm rahminde hisediyom.tekme falan

Bir kaç gün öncesine kadar yanlarda hissediyordum bugün rahimde hissediyorum ağrıda oluyor ama çok fazla değil 28 Ağustosa mi denk geliyor senin bebeğinde

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bazı bebekler Bu haftadan sonra doğum pozisyonu almaya başlıyorlar canım miden de rahatlama nefes almada rahatlama hissediyor musun

Nisa Elanur

Kayıtlı Üye
rank
Bazı bebekler Bu haftadan sonra doğum pozisyonu almaya başlıyorlar canım miden de rahatlama nefes almada rahatlama hissediyor musun
Midem bulanıyor dünden bu yana yanmada daha henüz geçmedi yemeklerde şu sıra burnuma ağır kokmaya başladı

Canım benim ilk oğlumda ogleydi ters dönmüştü oyuzden rahimde tekme atıyor
Diğer gebeliklerimde hep baş gelişti bu biri biraz inat zor dönecek galiba benimkide oğlan şuan

Son düzenleme:

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Canım şuan tam 28hafdayım bende aynı sengibiyim 26hafdadan sora 2gun rahimde tekme oluyu 2gun yukarı çıkıyo

Canım şuan tam 28hafdayım bende aynı sengibiyim 26hafdadan sora 2gun rahimde tekme oluyu 2gun yukarı çıkıyo
İnşaallah hepimizib bebişleri vakti zamanında gelir

Tüm sayfalar yüklendi.