Sorum var Kızlar Biraz Korktum da Size Danışmak İstedim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nisa Elanur tarafından oluşturulan Kızlar Biraz Korktum da Size Danışmak İstedim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 646 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar Biraz Korktum da Size Danışmak İstedim
Konbuyu başlatan Nisa Elanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nisa Elanur

Nisa Elanur

Kayıtlı Üye
rank
Canım şuan tam 28hafdayım bende aynı sengibiyim 26hafdadan sora 2gun rahimde tekme oluyu 2gun yukarı çıkıyo

İnşaallah hepimizin bebişleri vakti zamanında gelir
İnşallah 🤲🏻 hayırlısı olsun...
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm bu forma göre benimki 29 ogustos gözüküyor bilmiyom.artik
2 3 gün aramız var o zaman benimkiler hiç 40 haftayı bulmadı birinde nişanım geldi 3 gün önce doğdu ikincide 37 haftalikken suyum geldi oğlum da erken doğar gibime geliyor

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ablasıda erken doğdu ya biraz endişeliyim 31 Ağustosa denk geliyor doğumu tam tarihinde doğarsa babamızda uzakta iş yerinden izin alıp gelecekti ama net bir tarih vermiyorlar
Vaktinde gününde saatinde gelsin insallah canim hergebelik bir olmaya bilir iyi düşün Sag sağlim gelicek inşallah Allah'imin izni ile 🙏🤲

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bebegin hareketlerini rahmin bir iki parmak üzerinde hissediyorum sizce ayakları mi yoksa aşağıya mi iniyor şuan tam 31+0 haftalığız . Ablası 37 haftalık doğmuştu
Normaldir bu haftalarda sanki tırnak batıyor gibi de olur sanki her an delip çıkacak gibi olur 🫢

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah 🤲🏻 hayırlısı olsun...

2 3 gün aramız var o zaman benimkiler hiç 40 haftayı bulmadı birinde nişanım geldi 3 gün önce doğdu ikincide 37 haftalikken suyum geldi oğlum da erken doğar gibime geliyor
İnşaallah 🤲🤲

Canım şuan tam 28hafdayım bende aynı sengibiyim 26hafdadan sora 2gun rahimde tekme oluyu 2gun yukarı çıkıyo

İnşaallah hepimizib bebişleri vakti zamanında gelir

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻
Hulya canım nasılsın bebiş nasıl iyidir inşaallah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.