Kizlar birsey soracam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Kizlar birsey soracam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,473 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar birsey soracam
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum eşinle odanı ayırmanı tavsiye etmem çünkü bir süre sonra soğukluk giriyor araya. Bebeğin sesi illaki olacak o duymasın diye bişey yok sen tek başına yapmadın bu bebeği. Tamam bakmayabilir ama bunları düşünerek hareket etmesi lazım sende çok takıp strese girme bebek ikinizin bebeği sesinede, sorunlarınada ortak olacak eşin

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar biz iki odali evde otruyoruz doguma az kalmis anem bide kayinvalidem gelecek gelmelerne sözum.yok iksininde cok seviyorum ya ben cocuk dogtikdan sonra onu yataq odamda yanimda yatirmak isdiyorum onun yatagini oz yatagimin yanina yerlesdirdim ben idiyorumki.anem kanynanam geldikden sonra benle yatak odasinda yatsinlar eşim musafir odasinda yatsin anemle.kaynanam qati sekilde eşinle.yatagini ayirma diyo zaten bebek.oldukdan sonra bu ökuz bana yardimda eden deyil o yuzden bebek agladiginda o duymasin obri odada yatsin isdiyom.yorgun oluyo sabahlari erkan kalkib işe gidiyo anemle.kaynanamda yayagi ayirma şeytana ves vese vermis olursunuz diyo ya kizlar siz bebek oldukdan sonrada ewinizle eyni odada kaldinizmi? Ya ayrdinizmi?
Canım esinle kesinlikle odanı ayırma sesten uyanır uykusuz kalır diye bırsey yok gerekırsede kalsın tek senın cocugun degil nasıl olsa eslerınızın rahatını bu kadar dusunmeyın calısıyor olabilir ama cocugu yaparken de calısacagını biliyordu ben hıc ayırmadım odaları yeni dogum yapınca uykusuzluktan geberir Ken esim bakıyordu bebeğe ben uyuyordum 1 saat de olsa

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Keşke size gelip durmasaymış valla yardımından çok zararı olmuş doğum yapan insanın evine gidiyorsun yani mantıken çocuğa bakmak için yardım için gidersin neden en dip oda 🤦🏻‍♀️ sözde yardıma geldim ben baktım diyecek yaa millete işte
Esim anladi niyetini kaynana 3 ay kalicakti yaninda ikinci hafta götürdü birakti evine esim hem cakisti hem isten gelince bana yardımcı oldu sezeryanla doğum yaptım icin bu dogumda da ben varim sen üzülme diyor benim iki ablam bi annem var üstelik yan binamda oturuyorlar ama pek bi faydalari yok oğluma ben hastanedeyken baksinlar sadce o bana yeter

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Esim anladi niyetini kaynana 3 ay kalicakti yaninda ikinci hafta götürdü birakti evine esim hem cakisti hem isten gelince bana yardımcı oldu sezeryanla doğum yaptım icin bu dogumda da ben varim sen üzülme diyor benim iki ablam bi annem var üstelik yan binamda oturuyorlar ama pek bi faydalari yok oğluma ben hastanedeyken baksinlar sadce o bana yeter
Allah razı olsun kuzum eşinden 🤲🏻o varsa gerisi önemsiz zaten

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar biz iki odali evde otruyoruz doguma az kalmis anem bide kayinvalidem gelecek gelmelerne sözum.yok iksininde cok seviyorum ya ben cocuk dogtikdan sonra onu yataq odamda yanimda yatirmak isdiyorum onun yatagini oz yatagimin yanina yerlesdirdim ben idiyorumki.anem kanynanam geldikden sonra benle yatak odasinda yatsinlar eşim musafir odasinda yatsin anemle.kaynanam qati sekilde eşinle.yatagini ayirma diyo zaten bebek.oldukdan sonra bu ökuz bana yardimda eden deyil o yuzden bebek agladiginda o duymasin obri odada yatsin isdiyom.yorgun oluyo sabahlari erkan kalkib işe gidiyo anemle.kaynanamda yayagi ayirma şeytana ves vese vermis olursunuz diyo ya kizlar siz bebek oldukdan sonrada ewinizle eyni odada kaldinizmi? Ya ayrdinizmi?
Canım hıc ayırma odanyzy ben ayırmadım gece bana yardym edyor besık sallıyor

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ben doğum yapalı 6 ay oldu odamı hiç ayırmadım eşimle oğlum ağlasada birlikte yattık benim eşim gece 3 te kalkıyo işe gidiyo hiç demedi uyuyamıyorum başka odada yat diye alıştırma kuzum bence ayırma odanıda bende oğlumun beşiğini yanıma aldım belli yaşa kadar bizimle aynı odada yatıcak

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Eşinde odanı ayırmanı istemiyorsa ayırma kuzum bence hem oda onunla bağ kurar hem annen ve kaynanan misafir odasında yatsa ne olur ki sen sana yardım ederler diye mi onlarla aynı odada kalmak istiyorsun
Hayir canim sadece eşimin rahatini pozmamak ucun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

kuzum odanı ayırmaman daha doğru olanı bana göre bebek doğduktan sonra eşinizle odanız ayrılmamalı yardım etsede etmesede aynı odada kal gece zaten eşinin yapacağı birşey yok ki altını sen değiştiriyorsun emzirmeyi sen yapıyorsun adam neye yardım edecek bırak uyusun ama odanı ayırma bence
Tesekur edirdim cavapin ucun ayirmam o zaman zaten anamlerde ayirma diyo

Benimde oglum 1 hafta yoğun bakımda kaldı kocamla beraber uyudum oglan eve gelince kayin valide yataklarimizi ayirdi bizim oğlunun şevki uyanirmis diye bir haftadir niye uyanmiyo dunda simdi uyansin dedim benimle tartismisti bende eşimle konustum beraber uyuduk hep ben istemem esim ayri yatsin ben ayri yatayim bir haftadır grip ayri uyuyoruz ama gel bana sor ne zaman yanimda uyumasa kötü rüya goruyorum hep bugun iyi beraber uyucaz diye onu bekliyorum 🤣
Aaa benim kayinvalidem kati sekilde yatagnizi ayirma diyo ne pislik kayin validiler varya

Benimde oglum 1 hafta yoğun bakımda kaldı kocamla beraber uyudum oglan eve gelince kayin valide yataklarimizi ayirdi bizim oğlunun şevki uyanirmis diye bir haftadir niye uyanmiyo dunda simdi uyansin dedim benimle tartismisti bende eşimle konustum beraber uyuduk hep ben istemem esim ayri yatsin ben ayri yatayim bir haftadır grip ayri uyuyoruz ama gel bana sor ne zaman yanimda uyumasa kötü rüya goruyorum hep bugun iyi beraber uyucaz diye onu bekliyorum 🤣
Aaa benim kayinvalidem kati sekilde yatagnizi ayirma diyo ne pislik kayin validiler varya

Canım ben hastaneden evime gelince kimseyi istemedim bakarım çocuğuma dedim. Eşim ben ve çocuğum kaldık aynı düzenimiz de. Annem yakın olduğu için sadece akşamları yemek getirdiler birlikte yedik sonra gittiler. Çok şükür eşim de yardım etti hiç bir zorluk çekmedim
Canim biz yurd disinda yawiyoruz kaynanamla anemin ilk torunu o yuzden eşim iksindede bilet aldi torunlarni gorsunler diye

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla iki doğum yaptım ayirmadim yatağı ben anneysem oda baba alışsın sese işe gidebilir ama sessizliğe alışırsa hep ayrı yatmak ister başta nasıl olursa öyle gider

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
K
Kiz sen neden ewinden ayriliyorsun ki cok sacma bir wey men yoldawima demiwem eyer uwaq agladiqinda durub bawqa otaqa getsen birde burda yatmaqina icazw vermeyecem sonucda bu uwaq 2 mizinin uwaqi men yorqun olduqumda oda mene komek ede biler mence ayrilmaq yaxwi fikir deyil uwaqda bizimle birlikde yatacaq eyer anam qayanam gelerse komeye mene uwaq ucun secdiyin otaqi onlara vererem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar