Kizlar bisey sorabilirmiyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Nehir ada'm tarafından oluşturulan Kizlar bisey sorabilirmiyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,240 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kizlar bisey sorabilirmiyim
Konbuyu başlatan Nehir ada'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bence en ideal yas arasi 2 3 yas benim simdiki aklim olsaydi oglum 2 veya 3 yaşındayken 2. Yapardim ama nasip kismet işte suan aralarinda 8 yaş var oglumla kizimim arasinda ve asiri derece zorlandim en onemliside kiskanclik asiri derecede cok oldu sonuçta 8 sene saltanat sürüp birden üstüne kuma gelmesi ogluma agir oldu

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Bence en ideal yas arasi 2 3 yas benim simdiki aklim olsaydi oglum 2 veya 3 yaşındayken 2. Yapardim ama nasip kismet işte suan aralarinda 8 yaş var oglumla kizimim arasinda ve asiri derece zorlandim en onemliside kiskanclik asiri derecede cok oldu sonuçta 8 sene saltanat sürüp birden üstüne kuma gelmesi ogluma agir oldu
Rabbim yardimcin olsun valla

❤️CANDAN❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba bir konu hakkında bilgi almak hemde tecrubeli olan annelerimizden fikir almak istiyorum benim 1 yaşında bebeğim var eşim ikinci bebeği istiyo bende trk çocuğa karşıyım ama oda diyo onlar 20 yaşındayken ben 50 yaşında olcm vs vs kızımı büyütürken çok şükür fazla zorlanmadık sakin bir bebekti ama her bebek bir olmuyo aralarındaki yaş farkı sizce ne olmalı kızımın hakkına girip onunla ilgilenemem ezilir diye korkuyorum
Merhaba canım benim görümcemin kızının 2 yaşında oğlu var ve yeni doğmuş bir bebeği var 3 aylık bebekle ilgilenirken onunla ilgilenemiyor ve psikolojisi bozuluyor çocuğun sürekli bebeği ısırıyor vuruyor bişeyler atıyor yani karamsar olmak istemem ama en azından bebeğin 2 yaşını doldurmuş olsun öyle hamile kalman en güzeli hem onunla ilgilenmiş birazdaha büyütmüş olursun vakit geçirmiş olursun hamilelik yorucu sonrası yorucu ve istediğin gibi bu bebeginle ilgilenemezsin biraz açık söz oldu ama☺️

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kizlar merhaba bir konu hakkında bilgi almak hemde tecrubeli olan annelerimizden fikir almak istiyorum benim 1 yaşında bebeğim var eşim ikinci bebeği istiyo bende trk çocuğa karşıyım ama oda diyo onlar 20 yaşındayken ben 50 yaşında olcm vs vs kızımı büyütürken çok şükür fazla zorlanmadık sakin bir bebekti ama her bebek bir olmuyo aralarındaki yaş farkı sizce ne olmalı kızımın hakkına girip onunla ilgilenemem ezilir diye korkuyorum
Merhaba cnm benim kızım bir aylık şuan o doğduktan bir ay sonra 6 yaşında girdi oğlum kız beni yormuyor daha küçük olduğu için ama oğlum hep keyifsiz gibi vakit buldukça oyunlar oynuyoruz benlik hiç ikisininde zorluğu yok ama oğlum aşırı alıngan oldu

❤️CANDAN❤️

Kayıtlı Üye
rank
Birebir bunları yaşamış birisi olarak katılıyorum ☺️👍

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
2 veya 3 yaş olmalı canım en iyisi
Ben kızım 6 aylik iken gebe olduğumu öğrenmiştim şimdi oğlum 8 ay 10 günlük kızım 21 aylık oğlum doğduğundan kızım 14 aylık idi çok zorlandım hale da zorlanıyorum ama çok şükür beraber büyüyorlar birbirine arkadaş olurlar inşallah herşey iyi olur

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım benim görümcemin kızının 2 yaşında oğlu var ve yeni doğmuş bir bebeği var 3 aylık bebekle ilgilenirken onunla ilgilenemiyor ve psikolojisi bozuluyor çocuğun sürekli bebeği ısırıyor vuruyor bişeyler atıyor yani karamsar olmak istemem ama en azından bebeğin 2 yaşını doldurmuş olsun öyle hamile kalman en güzeli hem onunla ilgilenmiş birazdaha büyütmüş olursun vakit geçirmiş olursun hamilelik yorucu sonrası yorucu ve istediğin gibi bu bebeginle ilgilenemezsin biraz açık söz oldu ama☺️
Haklısın canım alınmam ben zaten fikirlerinizi almak için yazdm buraya ☺️☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba cnm benim kızım bir aylık şuan o doğduktan bir ay sonra 6 yaşında girdi oğlum kız beni yormuyor daha küçük olduğu için ama oğlum hep keyifsiz gibi vakit buldukça oyunlar oynuyoruz benlik hiç ikisininde zorluğu yok ama oğlum aşırı alıngan oldu
Oda bbegi kiskandigi icin olabilir sanırım

2 veya 3 yaş olmalı canım en iyisi
Ben kızım 6 aylik iken gebe olduğumu öğrenmiştim şimdi oğlum 8 ay 10 günlük kızım 21 aylık oğlum doğduğundan kızım 14 aylık idi çok zorlandım hale da zorlanıyorum ama çok şükür beraber büyüyorlar birbirine arkadaş olurlar inşallah herşey iyi olur
Inşallah hakkımızda hayırlısı olur inşallah 🙏😊

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Haklısın canım alınmam ben zaten fikirlerinizi almak için yazdm buraya ☺️☺️

Inşallah hakkımızda hayırlısı olur inşallah 🙏😊
Amin canım amin inşallah

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Valla aklına kim söktü bilmiyorum ama istiyorum deyip duruo kafam karıştı anneme sordum yapma yapma dio ☺️😁

Hımmmm nasip ama en az iki yasina girmesi lazım şimdi hamile olmuş olsam bile 2 yaşına 2 3 ay kalmış oluo blmiom valla ya rabbim hyrlsini nasip etsin 😑
Bence 2 yaşını bekle canım zor oluyor gerçekten ben hala çok zorlanıyprum oğlum 4 yaşına tabi benimki hiperaktif 🥲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar