Kızlar bişey sorucam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde zeynep.p tarafından oluşturulan Kızlar bişey sorucam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 486 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kızlar bişey sorucam
Konbuyu başlatan zeynep.p
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

zeynep.p

Kayıtlı Üye
rank
Bebişim 11 aylık yaşına girecek geçen gün yazmıştım 4-5 adım atıp düşüyor demiştim dün bir odadan bir odaya geçebiliyor artık yürüyerek 10-15 adım atıp düşüyor bu yürüme sayılıyor mu kızlar bir de tam olarak düşmeden ne zaman sağlar dengeyi sizce yürüme kabul edebilir miyim ben bunu

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Bebişim 11 aylık yaşına girecek geçen gün yazmıştım 4-5 adım atıp düşüyor demiştim dün bir odadan bir odaya geçebiliyor artık yürüyerek 10-15 adım atıp düşüyor bu yürüme sayılıyor mu kızlar bir de tam olarak düşmeden ne zaman sağlar dengeyi sizce yürüme kabul edebilir miyim ben bunu
Maşallah cnm düşme olr arada ama sürekli dgl tbi okdr yaptıysa yakında tamamn yürür dha uzun gder o kendini deniyordur şuan cesareti gelmiş dmkki artık yürümüş gerisini yapar merak etme Bi bakmıssn odadan odaya gidiyor

zeynep.p

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah cnm düşme olr arada ama sürekli dgl tbi okdr yaptıysa yakında tamamn yürür dha uzun gder o kendini deniyordur şuan cesareti gelmiş dmkki artık yürümüş gerisini yapar merak etme Bi bakmıssn odadan odaya gidiyor
Ay inşallah canım ya şuanda bir odadan diğer odaya gidiyor ama düşüyor hemen böyle tam dengeyi daha sağlayamiyor bı anda çok hızlanıp düşüyor yaşina 2 hafta kaldı o zamana tam olarak yürür inşallah arkasında gidiyorum bende düşer diye her yürümeye çalıştığında arkasındayım bazen düşecek gibi olurken kucağıma atlıyor tekrar

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Ay inşallah canım ya şuanda bir odadan diğer odaya gidiyor ama düşüyor hemen böyle tam dengeyi daha sağlayamiyor bı anda çok hızlanıp düşüyor yaşina 2 hafta kaldı o zamana tam olarak yürür inşallah arkasında gidiyorum bende düşer diye her yürümeye çalıştığında arkasındayım bazen düşecek gibi olurken kucağıma atlıyor tekrar
çok Norml cnm o Zmnla alşcak şuan tam denge saglayamıyodr bide hızlı gttigi içndr

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Düşe kalka yürüyecek tabi daha yeni yeni alışıyor

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah canım benim kızımda 11 aylık yürüme filan yok sadece emekliyor şuanlık

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ya masallahh az kalmış desene ne güzel 💕💕 gayet normal canım yakında düşmeden güzelce yürür herşeyin bir zamanı var canım 😍

Tüm sayfalar yüklendi.