Sorum var Kizlar bişey sorucam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 4 çocuklu anne tarafından oluşturulan Kizlar bişey sorucam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 800 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bişey sorucam
Konbuyu başlatan 4 çocuklu anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

4 çocuklu anne

Kayıtlı Üye
rank
Benim makatimda yırtık var afedersiniz kabız olduğumda kan geliyor ve saatlerce açısından duramiyorum ameleyat için gün alicaktm ama hamile oldugumu öğrendim benim gibi olan varmı normal doğuma engel olurmu sizce doğum yaparken daha çok yırtılma olurmu çok korkuyorum basurde var

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Benim makatimda yırtık var afedersiniz kabız olduğumda kan geliyor ve saatlerce açısından duramiyorum ameleyat için gün alicaktm ama hamile oldugumu öğrendim benim gibi olan varmı normal doğuma engel olurmu sizce doğum yaparken daha çok yırtılma olurmu çok korkuyorum basurde var
Cok gecmis olsun kuzum ne yazikki normal dogumunu etkileyebilir sonucta ikinma ile gerçekleşen bir dogum ve buda oraya baski uygulayabilir doktoruna danistin mi hic

4 çocuklu anne

Kayıtlı Üye
rank
Cok gecmis olsun kuzum ne yazikki normal dogumunu etkileyebilir sonucta ikinma ile gerçekleşen bir dogum ve buda oraya baski uygulayabilir doktoruna danistin mi hic

Teşekkür ederim yok danismadim bayramdan sonra kontrole gidicem canm daha hamileligimi yeni öğrendim sayılır 1 hafta olucak 3 doğumum normal oldu bunu normal istiyorum ama yirtiktan korkuyorum tuvalette otururken zorlanıyorum kaldı bide doğum o kafama takildi

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Doktoruna danış o seni bilgilendirecek ama ameliyat olacak gibi

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Teşekkür ederim yok danismadim bayramdan sonra kontrole gidicem canm daha hamileligimi yeni öğrendim sayılır 1 hafta olucak 3 doğumum normal oldu bunu normal istiyorum ama yirtiktan korkuyorum tuvalette otururken zorlanıyorum kaldı bide doğum o kafama takildi
Büyük ihtimalle sezeryanla doğum yaparsin geçmiş olsun 🙏

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gecmis olsun canım ağrı oluştuğu sırada ılık suya otur iyi gelicektir eğer hicbisekilde bişey iyi gelmiyor ise mutlaka proktoloji uzmanına görün
Doğum konusunda ise makattaki çatlak durumuna bağlı aslında kuzum senin için sorun teşkil eder mi bunu tamamen doktoruna sorman gerekiyor haliylei normal doğum ıkınma gerektiren bir durum bu ıkınma ile sancın daha mı olur durumun ne olur bilemeyiz onun için doktor kontrolunde olman en doğrusu makatta çatlak olup da normal doğuma da giren ve başarılı olan var bunun sonucunda tabi i

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Benim de vardı ısrar ettim normal için ama doktor doğumdan sonra çok sıkıntılı çekersin ben önermiyorum dedi

4 çocuklu anne

Kayıtlı Üye
rank
Doktoruna danış o seni bilgilendirecek ama ameliyat olacak gibi
Amelayattanda çok korkyrm napacagimi bilmiyorum dua edin cnm bana
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim de vardı ısrar ettim normal için ama doktor doğumdan sonra çok sıkıntılı çekersin ben önermiyorum dedi
Normal dogumuydu canm sennki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal dogumuydu canm sennki

Tüm sayfalar yüklendi.