Sorum var Kızlar bişey sorucam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kızlar bişey sorucam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 252 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bişey sorucam
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 3 aylık bebeğim emzirdikten sonra arkasından 30 CC mama yapıp veriyorum bazen yarısını içiyor bazen de hiç içmiyor ağzına koyduğumda mama ağzından dökülüyor sütüm yetmiyordur diye mama veriyorum ama sizce sütüm yetiyodur dimi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar 3 aylık bebeğim emzirdikten sonra arkasından 30 CC mama yapıp veriyorum bazen yarısını içiyor bazen de hiç içmiyor ağzına koyduğumda mama ağzından dökülüyor sütüm yetmiyordur diye mama veriyorum ama sizce sütüm yetiyodur dimi
Günlük bez değiştirme sayısına bak geçen aya göre ne kadar kilo almış cnm bemce yetiyor boşa verme derim canım yarın verme bir ne değişiklik olck

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bence bir verme canım büyük ihtimalle sütünle doyuyordur . Sen takip et vermedğin gün işe verdiğin günler huyu nasıl oluyor bak ona göre karar verirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar